Giriş Kayıt
What We Do in the Shadows(2019)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
BFK

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
BFK
 What We Do in the Shadows(2019)

Müsait olmadığımdan dolayı maalesef çeviriye devam edemeyeceğim. Umarım birisi çevirmeye devam eder.

What We Do in the Shadows
2016
What We Do in the Shadows
Komedi / Fantastik / Korku30 dk

Yönetmen: Taika Waititi, Jemaine Clement, Jason Woliner
Aynı adlı komedi filminden uyarlanan What We Do in the Shadows bir grup vampirin gündelik hayatını takip ediyor. Thor: Ragnarok’un yönetmeni Taiki Waititi ile Yeni Zelandalı aktör ve senarist Jemaine Clement’in yönettiği Aylak Vampirler, 2014 yılında vizyona...
8.6 (104,665 Oy)

Alıntı:
Aynı adlı komedi filminden uyarlanan What We Do in the Shadows bir grup vampirin gündelik hayatını takip ediyor. Thor: Ragnarok’un yönetmeni Taiki Waititi ile Yeni Zelandalı aktör ve senarist Jemaine Clement’in yönettiği Aylak Vampirler, 2014 yılında vizyona girmiş; eleştirmenlerden geçer not almıştı. Dizi uyarlaması, filmdekilerden farklı bir grup karakterin hikayesini işleyecek. Hikaye bu kez New York’ta geçecek ve yüzyıllardır insanlarla birlikte yaşayan vampirler Guillermo ve Nandor’ın maceralarını ekrana taşıyacak.

İletiTarih: 12 Nisan 2019 12:00
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CANSLIES

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
CANSLIES
Esenlikler!
İsterseniz ben alabilirim çevirileri.
İlk işim olacak ancak elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum. Ne dersiniz?

İletiTarih: 10 Mayıs 2019 18:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
BFK

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
BFK
Merhaba. 1 aydır üstlenen çıkmayınca dün kalan bölümleri çevirmeye başladım, 3.-4.-5. bölümleri yükledim. Şu an 6. bölümde %30 civarındayım. Dilerseniz 7. bölümden itibaren siz devralın, 7. bölüm çıkmış durumda.

İletiTarih: 10 Mayıs 2019 18:40
CANSLIES

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
CANSLIES
Tabii ki olur. Siz 6. bölümü bitirdiğinizde ve yayımladığınızda, ben 7. bölüm ile başlarım dizinin çevirilerine. Her şey için teşekkürler. Saygılarımla, iyi günler diliyorum.

İletiTarih: 10 Mayıs 2019 18:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film