Giriş Kayıt
The Unthinkable (Den blomstertid nu kommer) (2018)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kimboknam

İletiler: 83

Özel mesaj gönder
kimboknam
 The Unthinkable (Den blomstertid nu kommer) (2018)

Den blomstertid nu kommer
2018
Den blomstertid nu kommer
Aksiyon / Romantik / Bilim-Kurgu / Gerilim129 dk

Yönetmen: Victor Danell
İsveç şu günlerde diken üstündedir ve sebebi henüz tesbit edilemeyen bir saldırıdır. İsveç yönetimi ülkede garip şeylerin olduğunu ve önlem alınması gerektiğini düşünerek askeri ayaklanma başlatır ve herkes görev başına gelir. Yalnız yapılan...
6.0 (9,045 Oy)

resim

Ağır/sanat filmleriyle bildiğimiz İsveçlilerin felaket filmi yapmaları merak uyandırıcı. Üstelik NATO'nun İsveç'i katmak istemesi ama Rusya'nın izin vermemesi güncel olarak devam eden bir konu. İzlemeden tahminim: İskandinavları Rusya tehdidi algısıyla NATO'ya hazırlama propagandası.

İngilizce altyazı mevcut

İletiTarih: 16 Ocak 2019 01:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Valekov

İletiler: 60

twitter Özel mesaj gönder
Valekov
Kısa bir çeviriyle uğraşıyorum, biter bitmez başlarım Gülücük

İletiTarih: 16 Ocak 2019 02:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kimboknam

Özel mesaj gönder
kimboknam
« Valekov » yazdı:
Kısa bir çeviriyle uğraşıyorum, biter bitmez başlarım Gülücük

Heyoo Çok Seviyor

İletiTarih: 16 Ocak 2019 13:10
harun kosa

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
harun kosa
Kolay gelsin.

İletiTarih: 22 Ocak 2019 23:31
kimboknam

Özel mesaj gönder
kimboknam
çevireceğini duyuran önceki çevirmen sanırım vazgeçti Üzgünüm başka bir çevirmen devralabilir mi? Çok üzgün

İletiTarih: 20 Şubat 2019 16:00
Valekov

İletiler: 60

twitter Özel mesaj gönder
Valekov
Çevirinin yarısında bilgisayarım bozuldu hala serviste eğer içindekiler silinmemişse bitirip yükleyeceğim ama sanmıyorum. Film beni pek sarmadığı için en baştan çevirmek de çok sıkıcı geldi o yüzden başka bir filme geçtim. Çeviri iptali için özür diliyorum.

İletiTarih: 24 Şubat 2019 23:08
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film