Giriş Kayıt
Şiir Dinletisi Fon Müzikleri
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Franz_K
Yorumbaz

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Franz_K Yorumbaz
 Şiir Dinletisi Fon Müzikleri
Görsel Fon Videoları

Merhaba,
Bu sene yıl sonunda düzenlediğimiz şiir dinletisine ait gerek okumalar gerekse fondaki görsel ve işitse ögeler adına çok beğeni alan şiir dinletisine ait 21 adet arka plan videosunu youtube platformuna yükledim.

İlgili filmler öğrencilerin -ortalama- okuma hızına göre ayarlanmış ve şiirlerin içeriğine uygun görseller içeren filmlerdir. Uğraşmayayım diye internete baktığımda işime yarayacak pek bir şey bulamayınca iş başa düştü diyerek bilgisayar başına oturup hazırladığım ve hazırlarken saatler harcadığım her film gerek içerik ve görsellik uyumu açısından gerekse görsel kalite açısından eşsizdir...

NOT: İlgili videolar üzerinde değişiklik yapmak isteyen ve bilgisayardan anlayanlar bana özelden ulaşarak paylaştığım videoların hazırlandığı programa ve o programın zamanlama ayarlarını ve her türlü değişikleri yapabilecekleri şablon dosyalarını edinebilirler.

Fonların bulunduğu kanal aşağıdadır:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLiN8EAsQfzQ68Eoxr6PDlMWDMh8s7zWmZ

İletiTarih: 18 Ekim 2018 21:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1229

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Sen ey benden uzak düşen ilk sevgilim, güzel melek!
Hayatımın ümidisin, hayalimsin dünyada tek!
Sen ey cennette biten ağaç, seni yıktı hangi dönek?
Niçin yanıp kurtarmadın, ey odlara yanan yürek?!

İletiTarih: 07 Ocak 2022 21:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Kadir Allah, her bir cismin öz şeklini vermişsin sen,
Desteğim ol, bana güç ver, İblisi yeneyim ben,
Âşıkların ihtirası kabre keder bedenimden,
Soğumasın, bu suretle günahımı bağışla sen!

İletiTarih: 14 Ocak 2022 18:53
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Şiir yazan zahmetinin kıymetini bilsin gerek
Mecnun gibi, bir dilberin hayaliyle ölsün gerek
Bütün kalbi, rübabıyla bir cananı bezeyerek
Yalnız onu tarif etsin sinesinde çarpan yürek

İletiTarih: 22 Ocak 2022 00:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film