Giriş Kayıt
Svartsjön (2016) {2'nci Sezon}
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 36 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
 Svartsjön (2016) {2'nci Sezon}

resim

Svartsjön
2016
Svartsjön
Korku / Gerilim43 dk

Yönetmen: David Berron, Jonathan Sjöberg, Richard Jarnhed
Kızlı erkekli bir grup arkadaş, metruk bir kayak merkezinde kalmaya başlarlar. Amaçları orayı satın alıp, hizmete açmaktır. İsveç'in gayri meskun kırsalındaki bu mekan, 20 yıl önce işlenmiş bir cinayet vakasından beridir boş ve terk edilmiş gibidir....
6.1 (2,159 Oy)

2'nci sezon yavaş yavaş nete düşmeye başladı. Ancak şu an bulabildiğim 1'nci ve 2'nci bölümler Lehçe düz dublaj. (Daha önce orijinal ses üzerine Rusça dublaj izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.) Portaldaki sürümle aynı senkron görünüyor ama değişiklik olursa belirtirim. Şimdilik Lehçe sürümden gidiyorum, orijinal ses bulursam tadil ederim.
Keyifli seyirler diliyorum. Saygılar

Altyazı Sayfası: https://www.turkcealtyazi.org/mov/5603186/svartsjon.html

SÜRÜM BİLGİSİ

Svartsjon.2018.PL.S02E01.480p.WEB.XviD-J

İletiTarih: 31 Ekim 2018 06:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 31 Ekim 2018 09:12
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
Üstat kolay gelsin.

İletiTarih: 31 Ekim 2018 10:14
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 31 Ekim 2018 15:17
LeviaX

İletiler: 54

Özel mesaj gönder
LeviaX
Kolaylıklar dilerim. İlk sezonu çok iyiydi, ikinci sezonun olacağından haberim bile yoktu. Sezon tamamlanınca toplu izlerim artık.

İletiTarih: 31 Ekim 2018 15:40
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
@Htmakina
@ha46792
@archraist
@LeviaX
Teşekkürler arkadaşlar. Saygılar
Bu arada orijinal lisanda (İsveççe) bölümleri bulmakta zorlanıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar ÖM ile bildirebilirler mi acaba?

İletiTarih: 02 Kasım 2018 00:38
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
« ssniper » yazdı:
Bu arada orijinal lisanda (İsveççe) bölümleri bulmakta zorlanıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar ÖM ile bildirebilirler mi acaba?

ÖM gönderdim..

İletiTarih: 03 Kasım 2018 18:18
peaceflower

İletiler: 459

twitter Özel mesaj gönder
peaceflower
Kolay gelsin hocam Saygılar Exclamation İlk sezon güzeldi. Sen ve senin gibi arkadaşlar olmasa korku ve gerilim türüne hasret kalacağız doğrusu.

İletiTarih: 03 Kasım 2018 20:01
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
1'nci ve 2'nci bölüm Türkçe altyazıları siteye yüklenmiştir. Keyifli seyirler diliyorum. Saygılar

Altyazı Sayfası: https://www.turkcealtyazi.org/mov/5603186/svartsjon.html

Daha önce yazdığım gibi orijinal dilde video bulamadığım için LEHÇE sürümler üzerinden çevirileri yaptım. LEHÇE düz dublaj izleyince çok zevksiz bir çeviri oldu ama konusu giderek sarmaya başladı. Şu an elimde diğer bölümlerin videosu yok. Temin edince kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum.

Bu sezonun konusu farklı:

Alıntı:
Bir kısım sorunlu insan, toplumdan tecrit Kallskär isimli bir adada terapiye katılırlar. Kallskär, istenmeyenler için Stockholm’ün çöplüğüdür. 19'ncu yüzyılda kolera hastaları, savaş zamanında Baltık sığınmacılar, 70'lerde sorunlu çocuklar adada kaderlerine terk edilmiştir. Yeni katılımcılardan biri hapisten yeni çıkmış, biri uyuşturucu tedavisi görmekte, bir diğeri erkek arkadaşlarıyla ilişkilerinde sorunlar yaşamakta, biri de sürekli hayaller görmektedir. Sigara, uyuşturucu, cep telefonu ve bilgisayarın yasak olduğu bu terapide katılımcılar önce kendi sorun ve korkularıyla; daha sonra da adanın geçmişiyle yüzleşeceklerdir.

İletiTarih: 03 Kasım 2018 20:13
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler . Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 04 Kasım 2018 00:09
BFK

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
BFK
Elinize sağlık hocam Saygılar Şahsen takip etmediğim bir dizi ama amerikan-ingiliz-kore dizilerinin yanında bu tarz farklı ülkelerin dizilerinin de çevrildiğini görmek beni mutlu ediyor. Süperrrrrr

İletiTarih: 04 Kasım 2018 01:29
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
Sağ olsun, @extremebrutal sayesinde 5'nci bölüme kadar videoları temin ettim. 3'ncü bölüm altyazısı da mevcut idi. 4'ncü bölümden itibaren İngilizce altyazı , 6'ncı bölümden itibaren de video desteğinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Saygılar

3~5'nci bölümler SiGGiZ senkron olacaktır.

İletiTarih: 05 Kasım 2018 06:03
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
3'ncü bölüm Türkçe altyazı siteye yüklenmiştir. Keyifli seyirler diliyorum Saygılar

https://www.turkcealtyazi.org/mov/5603186/svartsjon.html

4'ncü bölüm ve sonrası için İngilizce altyazı desteğinizi bekliyorum.

İletiTarih: 06 Kasım 2018 10:44
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
Arkadaşlar 1'nci bölümden itibaren Türkçe altyazı içinde olmak üzere matruşka dosyayı internette paylaşıyorum. Forum kuralları gereği link veremiyorum. Azıcık araştırmayla bulabilirsiniz. Lütfen bu konuda ÖM göndermeyin. Bir müddet seed de kalacağım, belli bir paylaşımdan sonra sileceğim. Bilginize.

İletiTarih: 06 Kasım 2018 23:30
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
Arkadaşlar, tracker sorunlu çıktığı için paylaşım yapamadım ve silmek zorunda kaldım.Özür dilerim. Bunu telafi etmek için, talep olursa ilgili dosyanın linkini ÖM ile bildirebilirim. (1.7 GB)

İletiTarih: 07 Kasım 2018 10:47
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 36 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film