Giriş Kayıt
Tehran Taboo
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
hyphen

İletiler: 121

Özel mesaj gönder
hyphen
 Tehran Taboo
Kaynak alt yazı olmadan yapılan bir çeviridir.

İnternette sadece İngilizce "hardcoded" alt yazılı ve Farsça sesli sürümü bulunan bu filmi zaman kodlarını elle girerek çevirmeye başlıyorum. Daha önce yapmadığım bir iş olduğu için yavaş ilerlemesi muhtemeldir.

Tehran Taboo
2017
Tehran Taboo
Animasyon / Dram96 dk

Yönetmen: Ali Soozandeh
Yönetmen Ali Soozandeh’nin kendi özgün senaryosundan beyazperdeye aktardığı Tehran Taboo, Tahran’da gençlerin kısıtlamalar ve kurallarla, yasaklara rağmen yaşama nasıl tutkuyla sarıldıklarını animasyonla gözler önüne seriyor. İlk gösterimini Cannes’da...
7.1 (4,995 Oy)

İletiTarih: 12 Temmuz 2018 08:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3591

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz
Kolaylıklar diliyorum. Hıhı

İletiTarih: 12 Temmuz 2018 09:36
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Kolay gelsin

İletiTarih: 12 Temmuz 2018 10:25
hyphen

İletiler: 121

Özel mesaj gönder
hyphen
Çeviri tamamlandı.

Çeviriyi tamamlayıp yükledim, onay aşamasında.

Tartışmaya açık bir konusu var. İzlemenizi tavsiye ederim.

Not: Mevcut sürümlerin film içine gömülü yazılı versiyonlar olması nedeniyle, bilgisayar ortamında ve şeffaf olmayan altyazı zeminiyle izlenmesini öneriyorum

İletiTarih: 30 Temmuz 2018 23:38
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Ellerine, emeğine sağlık.. Saygılar

İletiTarih: 31 Temmuz 2018 00:12
soulwolf

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
soulwolf
babasın

İletiTarih: 02 Ağustos 2018 22:56
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024