Giriş Kayıt
Shameless (2011-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 [Tanıtım] Shameless (2011-)
Shameless (2011..)

resim

Shameless
2011
Shameless
Komedi / Dram46 dk

Yönetmen: Mark Mylod, Christopher Chulack, Anthony Hemingway
Altı çocuk babası Frank Gallagher utanmaz, alkolik ve sorumsuz bir adamdır. Frank vaktinin çoğunu barda geçirip sorumluluklarını yerine getirmediği için kardeşleriyle Fiona ilgilenmektedir. Fiona'nın sevgilisi Steve, eski bir araba hırsızı şimdilerde ise...
8.5 (289,858 Oy)

Dizi Hakkında

Konu;dizi ekonomik durumu o kadar da iyi olmayan bir ailenin (5 çocuk ve bir alkolik baba) komik ve enteresan, bir o kadar da absürd yaşam hikayesini konu alıyor

başroldeki baba frank gallagher'i emmy ödüllü william h. macy canlandırıyor. frank'in 18 yaşındaki kızı fiona'yı emmy rossum oynuyor. fiona, frank'in alkolikliğine katlanırken, 4 kardeşine bakarak aileyi de bir arada tutmaya çalışıyor. dizi böyle anlatınca çok dramatik bir yapım gibi görünse de aslında bir komedi!

Fragman

İletiTarih: 10 Ocak 2011 14:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
coldmemo

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
coldmemo
Dizi çok güzel, tabi beğenmek göreceli, umarım altyazıları çıkar.

İletiTarih: 11 Ocak 2011 00:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Ella

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Ella
eğlenceli bir o kadar da dramatik bir diziye benziyor. Sadece oyuncuları için bile izlenebilir. Umarım alt yazısı çıkar. biz de keyifle izleriz. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

İletiTarih: 11 Ocak 2011 10:35
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
furiousthing Eski Yönetici
Son zamanlarda böylesine eğlenceli bir dizi izlememiştim. Öyleki her karakter birbirinde komik. Özellikle baba karakterini canlandıran William H. Macy'ye bu rolün çok yakıştığını söylemeden geçemeceyeğim. Adamın ekranda görünmesi bile yetiyor beni güldürmeye...

İletiTarih: 10 Şubat 2011 21:12
f-02

İletiler: 58

Özel mesaj gönder
f-02
Sadece ilk bölümünü izleyebildim şimdilik ama eğlenceli bir kurgusu var. Karakterler de bir o kadar ilginç. Zevkle izlenebilecek bir dizi olmuş.

Çevirmen arkadaşların da eline sağlık. Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2011 21:55
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
nymph Eski Yönetici
Kesinlikle bu dönemin en iyi dizilerinden. Karakterlerin hepsi ayrı ayrı çok kuvvetli, birlikteyken de muhteşem bir uyum sergiliyorlar. Her bölümünü hevesle bekliyorum.
En yakın zamanda da İngiltere çevrimi orijinal seriyi de izlemek istiyorum. Ayrıca yorumlara bakılırsa, yeniden çevrilen diziler içinde başarı bakımından üst seviyelerdeymiş. Hıhı

İletiTarih: 10 Şubat 2011 22:11
LoneStar
Amerikan Sineması

İletiler: 1458

facebook twitter Özel mesaj gönder
LoneStar
Amerikan Sineması
İlk bölümünü şimdi bitirdim, komedi fazla izlemeyen biri olarak söylüyorum...
Çok başarılı bir yapım, önü açık.

İletiTarih: 10 Şubat 2011 22:30
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
Season 1 Episode 8 Promo

İletiTarih: 27 Şubat 2011 14:23
furiousthing
Eski Yönetici

Özel mesaj gönder
Haber: Showtime kanalı Shameless dizisinin ikinci sezonuna onay vermiş. İkinci sezon 12 bölümden oluşacakmış...

Kaynak: TVGuide.com

İletiTarih: 04 Mart 2011 00:16
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

nymph Eski Yönetici
« furiousthing » yazdı:
Haber: Showtime kanalı Shameless dizisinin ikinci sezonuna onay vermiş. İkinci sezon 12 bölümden oluşacakmış...

Kaynak: TVGuide.com

Harika bir haber bu. Heyoo

İletiTarih: 04 Mart 2011 00:49
EndlessDarkness

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
EndlessDarkness
Oyunculuk gerçekten çok güzel rolü yaşıyor adeta oyuncular.Ön planda komedi fakat bunun altında da büyük bir dram var.2. sezon onayıda gelmiş.daha ne olsun

İletiTarih: 14 Mart 2011 23:33
biologistt

İletiler: 5

biologistt
2.sezonu heyecanla bekliyorum...

İletiTarih: 21 Ağustos 2011 16:12
robinho32

İletiler: 50

Özel mesaj gönder
robinho32
süper bir dizi.

İletiTarih: 24 Ağustos 2011 20:41
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
Shameless 2. sezonu ile 8 Ocak’ta..

İletiTarih: 26 Aralık 2011 09:54
mevo_34

İletiler: 16

Özel mesaj gönder
mevo_34
İlk defa bir yapımın US versiyonunu UK versiyonundan daha çok beğendim.Çok beklettirdi artık başlasın dayanamıyoruz Çok Mutlu

İletiTarih: 27 Aralık 2011 14:31
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film