Giriş Kayıt
Stan Against Evil
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mertbahar

İletiler: 62

Özel mesaj gönder
mertbahar
 [Çeviri] Stan Against Evil

Stan Against Evil
2016
Stan Against Evil
Komedi / Fantastik / Korku30 dk

Yönetmen: Jack Bishop, Justin Nijm
ABD’nin kuzeydoğusundaki şehirlerden birinde şeriflik yapan huysuz bir adam etrafında gelişiyor olaylar. Zamanında yakılan cadıların gömüldüğü bölgeye kurulu olan bu şehirde kahramanımız tam emekli olacakken ortaya çıkan bir iblis istilası yüzünden...
7.3 (5,998 Oy)

İyi seyirler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 27 Ocak 2018 01:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mertbahar

Özel mesaj gönder
mertbahar
Bir karışıklık sonucu 8. bölümü çevirmişim. :=)
8. bölüm yüklendi, yarın 1. bölümü yüklemeyi düşünüyorum. Heyoo

İletiTarih: 27 Ocak 2018 01:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mertbahar

Özel mesaj gönder
mertbahar
1. bölümü de yükledim. Bu gece sanırım 2. bölümü de yükleyip uyurum.
Hafta içine kadar 2. sezonu tamamlamayı düşünüyorum.

İletiTarih: 27 Ocak 2018 03:00
adze55
Müdavim

İletiler: 1610

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Emekleriniz için teşekkürler. Saygılar Diğer bölümler için de kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 27 Ocak 2018 06:08
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Emeklerin için çok teşekkürler. 1. bölüm altyazısı görünmüyor. Daha önce başka bir arkadaşın altyazı mevcut idi. Onaylı olduğu için olabilir. Ellerin dert görmesin. Saygılar
Bu arada, sezon bitince, birinci sezona el atabilir misin? Onaysız altyazıyla izlemek tam bir işkence oluyor da...

İletiTarih: 27 Ocak 2018 06:23
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3577

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık. Hıhı

İletiTarih: 27 Ocak 2018 08:12
mertbahar

Özel mesaj gönder
mertbahar
« ssniper » yazdı:
Emeklerin için çok teşekkürler. 1. bölüm altyazısı görünmüyor. Daha önce başka bir arkadaşın altyazı mevcut idi. Onaylı olduğu için olabilir. Ellerin dert görmesin. Saygılar
Bu arada, sezon bitince, birinci sezona el atabilir misin? Onaysız altyazıyla izlemek tam bir işkence oluyor da...

Rica ederim. Evet, sanırım onaylı alt yazı olduğundan benimki yüklenmemiş. Paket halinde yuklerim en skn olmazsa.

Tam olarak çevirip ceviremeyecegim zamana bagli. 15 tatilden önce çevirmeye çalışırım.

İletiTarih: 27 Ocak 2018 10:27
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
Çok teşekkürler. Ellerin dert görmesin. Saygılar

İletiTarih: 27 Ocak 2018 20:50
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
İlave Not: @dejavu2008 arkadaşımız da 2. sezonu çeviriyor. Üstelik altyazısı onaylı. O yüklediği sürece senin altyazılar badem olacak, emeklerin boşa gidecek. Bence aranızda koordine edin, biriniz 1'nci sezonu alsın, diğeriniz 2.nci sezonu. Emekler zayi oluyor diye içim gidiyor.

İletiTarih: 27 Ocak 2018 20:58
mertbahar

Özel mesaj gönder
mertbahar
« ssniper » yazdı:
İlave Not: @dejavu2008 arkadaşımız da 2. sezonu çeviriyor. Üstelik altyazısı onaylı. O yüklediği sürece senin altyazılar badem olacak, emeklerin boşa gidecek. Bence aranızda koordine edin, biriniz 1'nci sezonu alsın, diğeriniz 2.nci sezonu. Emekler zayi oluyor diye içim gidiyor.

1. sezonu devralması için mesaj gönderdim. Çoğu bölümü rastgele yarısına kadar çevirdiğim için 2. sezonu paket şeklinde yüklüyorum.
Umarım anlayışla karşılar. Gülücük

2. bölümü de çevirdim, fakat dejavu2008'i bekliyorum.

İletiTarih: 28 Ocak 2018 00:46
mertbahar

Özel mesaj gönder
mertbahar
Güncelleme: arkadaşa mesaj yolladım.
2. sezonu çevirmeye devam edeceğini, 1. sezonla ilgilenmeyeceğini yazdı. Pek takdir edilesi bir tutum doğrusu. Saygılar

İletiTarih: 28 Ocak 2018 01:50
ssniper

Özel mesaj gönder
ssniper
Şahsi kanaatim: Onaylı altyazı yüklendikçe senin altyazıların heba olacaktır. Bence, zararın neresinden dönülse kardır. En azından kesin emin olduğumuz bir şey var, o da arkadaşın 1'nci sezonu çevirmeyeceği. Senden ricam, 1'nci sezona sen yönelebilir misin? Bir miktar emeğin zayi olacak kabul ama, en azından hepsinin boşa gitmesinden evladır.
Zorlamak istemiyorum. Dilersen tüm 2'nci sezonu da yükleyebilirsin. Ama 1'nci sezonu öksüz bırakmazsan müteşekkir oluruz.

İletiTarih: 28 Ocak 2018 04:57
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2023