Giriş Kayıt
Happy! (2017)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
gamblercash

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
gamblercash
 [Tamamlandı] Happy! (2017)
[Çeviri]

resim

Happy!
2017
Happy!
Aksiyon / Komedi / Suç60 dk

Yönetmen: Brian Taylor, Wayne Yip
Grant Morrison ve Darick Robertson’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizi, içki ve uyuşturucu bağımlısı eski detektif/yeni kiralık katil Nick Sax’ın ters giden bir cinayetten sonra tamamen tersine dönen hayatını konu alıyor. - Gönderen: Quaresmania...
8.1 (43,235 Oy)

6. bölümün çevirisini yakın bir zamanda bitiremeyeceğim. Gönüllü varsa buyursun.

İletiTarih: 19 Ocak 2018 20:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
gamblercash

Özel mesaj gönder
gamblercash
8. bölüm, sezon finali gecikmeli de olsa yayında.

Kimsenin çevirmediğini görünce çevirisine başladığım dizi, acemilik zamanlarıma denk geldi. Hiç yapmak istemediğim hataları yaptım ve bolca gecikmeler oldu. Kusura bakmayın.
Umarım 2. sezona daha güzel çevirilerle dönmeyi düşünüyorum.
Özelden hatalarıma geri dönüş yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hepinizin görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

İletiTarih: 04 Şubat 2018 16:53
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Chaotic Cinema
Korku Sineması

İletiler: 2694

Özel mesaj gönder
Chaotic Cinema
Korku Sineması
Uğraşlarına sağlık,yakında izlemeyi düşündüğüm dizilerden. Saygılar

İletiTarih: 04 Şubat 2018 17:00
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Şimdiden kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 05 Şubat 2018 08:29
gamblercash

Özel mesaj gönder
gamblercash
2. sezon ilk bölüm olsa yayında. (Yine gecikmeli, biliyorum. Gülücük )

Not: Çeviri hakkında görüş ve önerileriniz varsa bekliyorum.

İletiTarih: 01 Nisan 2019 16:13
gamblercash

Özel mesaj gönder
gamblercash
İlk bölümü çevirdim ama 2. bölüm kaldı. Şu an günlük yaşamımda neredeyse boşluk bulamıyorum. Sezonu çevirmek isteyenler varsa buyursun. Zaten kimse çevirmezse de sezon bittikten sonra Netflix versiyonuyla gelecek.

İletiTarih: 08 Nisan 2019 05:34
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film