Giriş Kayıt
Mother! (2017)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
TomWaits

İletiler: 429

Özel mesaj gönder
TomWaits
 [Tamamlandı] Mother! (2017)
Seeing is Believing

Mother!
2017
Mother!
Dram / Korku / Gizem121 dk

Yönetmen: Darren Aronofsky
Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift çevresinde gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu misafir evin tüm huzurunu bozacaktır......
6.6 (249,160 Oy)

Mother! 2017 HDCAM X264 HQMic-P2P üzerinden...

İletiTarih: 28 Kasım 2017 03:23
En son TomWaits tarafından 29 Kasım 2017 20:00 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
adze55
Müdavim

İletiler: 1613

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Kolaylıklar dilerim. mr_enes Saygılar

İletiTarih: 28 Kasım 2017 03:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
galiba

İletiler: 421

Özel mesaj gönder
galiba
Kolayliklar dilerim Enes. Saygılar

İletiTarih: 28 Kasım 2017 03:43
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3591

Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 28 Kasım 2017 09:06
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Kolay gelsin. Saygılar

Şahsi temennim: Aynı filmi birden fazla çevirmen arkadaşımız çeviriyor. Keşke her arkadaşım başka bir filme el atsa. İzleyicilere kavuşmayı bekleyen o kadar çok film var ki...

İletiTarih: 28 Kasım 2017 11:17
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5016

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin

İletiTarih: 28 Kasım 2017 14:06
TomWaits

Özel mesaj gönder
TomWaits
Teşekkürler arkadaşlar Saygılar
Bu arada, başka çeviri açıldığını bilmiyordum. Bu zaten az çok dikkat ettiğim bir konu.
Ben de istemem aynı filmi 4-5 kişinin çevirmesini. Ama iki kişi ideal bence.

İletiTarih: 28 Kasım 2017 15:17
archraist
Müdavim

İletiler: 3193

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim .

İletiTarih: 28 Kasım 2017 16:04
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
« mr_enes » yazdı:
Teşekkürler arkadaşlar Saygılar
Bu arada, başka çeviri açıldığını bilmiyordum. Bu zaten az çok dikkat ettiğim bir konu.
Ben de istemem aynı filmi 4-5 kişinin çevirmesini. Ama iki kişi ideal bence.

Diğer arkadaşımıza verdiğim cevabı aynen tekrar paylaşayım:

Özgürce verdiğiniz bir karara müdehalem tabii ki uygun olmayacaktır. Sadece bir temenni olarak dile getirmek istedim.Sizin filmde neyse ki 2 çevirmen arkadaşımız var. Kimi filmlerde 3-4 arkadaşın çevirdiğini dahi gördük. Hepsi birbirinden değerli çevirmen arkadaşlarımızın çevirilerini görünce bazen hangi çeviriyle izleyeceğimize dahi karar veremiyoruz.

Tekrar kolaylıklar diliyorum. Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2017 06:14
TomWaits

Özel mesaj gönder
TomWaits
Mother!
2017
Mother!
Dram / Korku / Gizem121 dk

Yönetmen: Darren Aronofsky
Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift çevresinde gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu misafir evin tüm huzurunu bozacaktır......
6.6 (249,160 Oy)

Altyazı tamamlanmıştır. Bazı kısımları dinleyerek ekleyip, düzeltmeye çalıştım.
Mesaj atan arkadaşlara teşekkürler, iyi seyirler! Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2017 19:57
adze55
Müdavim

İletiler: 1613

adze55 Müdavim
Emeğinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2017 19:59
TomWaits

Özel mesaj gönder
TomWaits
« ssniper » yazdı:
Diğer arkadaşımıza verdiğim cevabı aynen tekrar paylaşayım:

Özgürce verdiğiniz bir karara müdehalem tabii ki uygun olmayacaktır. Sadece bir temenni olarak dile getirmek istedim.Sizin filmde neyse ki 2 çevirmen arkadaşımız var. Kimi filmlerde 3-4 arkadaşın çevirdiğini dahi gördük. Hepsi birbirinden değerli çevirmen arkadaşlarımızın çevirilerini görünce bazen hangi çeviriyle izleyeceğimize dahi karar veremiyoruz.

Tekrar kolaylıklar diliyorum. Saygılar

Teşekkür ediyorum, geç cevabım için de kusura bakmayın.
Anlatmak istediğiniz şeyi anladım, o konuda sıkıntı yok. Ben de katılıyorum hatta bu yakınmanıza Saygılar
Ki diğer çevirmen arkadaşımız bana ortak çevirmeyi önerdi lakin ben filmi bitirmiş, son rötuşlarını ve zaman ayarlamalarını yapıyor olduğum için gerçekleştiremedik. Başka çeviri de artık.
2 farklı çeviri bence uygun ve olmalı da, çeşitlilik açısından. Ama bir filme 4 hatta 5 faklı çeviri yapılıyor.
Sizin de dediğiniz gibi bize göre gereksiz görünüyor ama çevirmen arkadaşlarımız da nasıl istiyorsa onu yapmakla özgür.
Uzun oldu, öneriniz ve mesajınız için teşekkür ediyorum. İyi akşamlar Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2017 21:45
galiba

İletiler: 421

Özel mesaj gönder
galiba
Emegin icin tesekkurler Enes. Saygılar

İletiTarih: 29 Kasım 2017 22:38
TomWaits

Özel mesaj gönder
TomWaits
« galiba » yazdı:
Emegin icin tesekkurler Enes. Saygılar

Teşekkürler Gülücük

İletiTarih: 30 Kasım 2017 01:49
archraist
Müdavim

İletiler: 3193

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler emeğinize sağlık.

İletiTarih: 30 Kasım 2017 02:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024