Giriş Kayıt
Ching nu yu hun (1960)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
 [Tamamlandı] Ching nu yu hun (1960)

resim

Ching nu yu hun
1960
Ching nu yu hun
Dram / Korku / Romantik83 dk

Yönetmen: Han Hsiang Li
Genç bir alim, hayaletli olduğu söylenilen terk edilmiş bir tapınakta gecelemek zorunda kalır. Söylentilere inanmıyordur; lakin, silahşor komşusuyla tanışmasını takiben, güzel bir kadın hayaletle karşılaşacaktır. - Gönderen: ssniper...
6.8 (257 Oy)

Kısa metrajlılardan sonra, uzun metrajlıları eritmeye başladım. 1960 yapımı bir Hong Kong filmiyle devam ediyoruz. Bu film 1960 yılında Oscar ödüllerinde "En İyi Yabancı Film" dalında "aday adayı" olmuştu. Keyifle izleyeceğinizi düşünüyorum.

Altyazı Sayfası: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0059029/ching-nu-yu-hun.html

Alıntı:
KONUSU: Genç bir alim, hayaletli olduğu söylenilen terk edilmiş bir tapınakta gecelemek zorunda kalır. Söylentilere inanmıyordur; lakin, silahşör komşusuyla tanışmasını takiben, güzel bir kadın hayaletle karşılaşacaktır.

SÜRÜM BİLGİSİ

The.Enchanting.Shadow.1960.DVDRip.XviD-iMBT

İletiTarih: 02 Ekim 2017 17:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18376

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Ellerine sağlık ssniper. Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 17:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 18:42
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Emeğine sağlık. Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 18:56
ismuta
Çevirmen

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ismuta Çevirmen
Emeğine sağlık. Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 19:41
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Ellerine sağlık ssniper. Bu tarz bir seri var belki ilgini çeker diye hatırlatma babında kondurayım şuraya. İlkini bir arkadaşla etkinlik adı altında biz çevirmiştik ama gerisi duruyor. Leslie Cheung oynuyor seride hoşuma gitmişti. Hıhı
Sien nui yau wan
1987
Sien nui yau wan
Aksiyon / Komedi / Fantastik / Romantik / Gerilim98 dk

Yönetmen: Siu-Tung Ching
Utangaç vergi memuru, terk edilmiş bir ormandaki tapınağa sığınır. Orada, güzel kadın hayalet Siu-Shihn onu baştan çıkarmaya çalışır. Hayalete direndiğinde hayalet ona aşık olur. Maalesef, kızınn hırsızların elinde ölmesinden beri Siu-Sihn'in ruhu,...
7.4 (11,156 Oy)

@ssniper
İletiTarih: 02 Ekim 2017 19:45
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
« Themis » yazdı:
Ellerine sağlık ssniper. Bu tarz bir seri var belki ilgini çeker diye hatırlatma babında kondurayım şuraya. İlkini bir arkadaşla etkinlik adı altında biz çevirmiştik ama gerisi duruyor. Leslie Cheung oynuyor seride hoşuma gitmişti. Hıhı
Sien nui yau wan
1987
Sien nui yau wan
Aksiyon / Komedi / Fantastik / Romantik / Gerilim98 dk

Yönetmen: Siu-Tung Ching
Utangaç vergi memuru, terk edilmiş bir ormandaki tapınağa sığınır. Orada, güzel kadın hayalet Siu-Shihn onu baştan çıkarmaya çalışır. Hayalete direndiğinde hayalet ona aşık olur. Maalesef, kızınn hırsızların elinde ölmesinden beri Siu-Sihn'in ruhu,...
7.4 (11,156 Oy)

Teşekkürler ama elimdeki çok sayıda çevrilmemiş filmi eritmek niyetindeyim öncelikle. Şu sıralar ilave film alamıyorum. Üstelik bahsettiğin filmler satır sayısı yüksek filmler, aktivite olarak çevrilmesinde fayda var. Yine de çevrilmezse, söz vermemekle birlikte, ileride müsait olursam tekrar değerlendiririm. Hıhı

İletiTarih: 02 Ekim 2017 19:50
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
« ssniper » yazdı:
Teşekkürler ama elimdeki çok sayıda çevrilmemiş filmi eritmek niyetindeyim öncelikle. Şu sıralar ilave film alamıyorum. Üstelik bahsettiğin filmler satır sayısı yüksek filmler, aktivite olarak çevrilmesinde fayda var. Yine de çevrilmezse, söz vermemekle birlikte, ileride müsait olursam tekrar değerlendiririm. Hıhı

Evet bir Çin efsanesini konu aldığı için biraz detaylı anlatıma sahip. Yine de dursun burada. Belki gören duyan olur da çevirir. Ben çevirecektim zamanında da işte umduğu gibi gitmiyor insanın. yakaladım O hâlde kolay gelsin diğer çevirilerinizde. Hıhı

İletiTarih: 02 Ekim 2017 19:57
peaceflower

İletiler: 459

twitter Özel mesaj gönder
peaceflower
Emeğine sağlık ssniper Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 22:35
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Ellerin dert görmesin dostum Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2017 23:14
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film