Giriş Kayıt
Dizi Tavsiyesi:Agents of SHIELD \ Agents of S.H.I.E.L.D.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Murat Tekin

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Murat Tekin
 Dizi Tavsiyesi:Agents of SHIELD \ Agents of S.H.I.E.L.D.
İzlemeyi düşünenler veya yarıda bırakanlar için.

Öncelikle Selamun Aleykum, merhaba çok değeri insanlar bugün size Agents of Shield isimli enfes bir dizi hakkında bir kaç bir şey yazmak istedim açıkcası bana çok güzel duygular yaşatan özel bir dizidir.

-Şimdi dizinin kötü tarafı ne;öncelikle ilk bölümlerdeki vasatlık aşşağı yukarı ilk 12-13 bölüm flan genel anlamda sevilmeyen ve sonra düzeliceğine inanmayıp bırakanlar sanırım biraz fazla bende o gruba dahildim.Babamın şiddetli tavsiyesi üzerine devam ettiğim ve aşık olduğum efsane bir dizidir.2.sezonun başlarıda biraz sakindir ama gittikçe aksiyon artar devam ettiğiniz sürece en sevdiğiniz 10 dizi arasına rahatlıkla giricek potansiyele sahiptir.

-.Her sezon ve bölüm üzerine koyarak giden bu yapım 2.sezonla beraber patlamasını yapıp eleştirmenlere bile tükürdüğünü yalatan bir yapım olmuştur.''İlk sezonlarını sıkılarak izlediğimiz daha sonrasında ise yerlere göklere sığdıramadığımız biricik dizimiz Agents of Shield muhteşem bir sezon arasına girdi''aynı bu cümle yazıyor araştırdığım bir çok sitede aşşağı yukarı aynı cümleler.
-Kısacası rica ediyorum yarıda bıraktıysanız nerde bıraktığınız önemli değil lütfen devam edin bana katılma oranınız %87 olarak görüyorum.3.sezonu kusursuzdu.
-Ayrıca geceleri ATV'de yayınlanıyor dizi.Dizinin şuana kadar çıkmış olan 4 sezonunuda izlemeden diziye kötü yorum yapanları anlıyorum bende yaşadım o günleri fakat sonradan bende tükürdüğünü yalayanlar arasına girdim. Saygılar

İletiTarih: 30 Ağustos 2017 00:40
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film