Giriş Kayıt

Matt Damon ve Ben Affleck İşbirliği ile Yeni Bir Suç Dizisi Geliyor: City On A Hill

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 28 Temmuz 2017 18:38

792 

resim

Showtime kanalı, Ben Affleck ve Matt Damon’ın idari yapımcılığını üstleneceği bir saatlik drama dizisi City On A Hill için yeşil ışık yaktı.

1997 yapımı Good Will Hunting ile En İyi Orijinal Senaryo Oscar’ını kazanan Matt Damon ve Ben Affleck, bu kez bir dizi projesinin yapımcılığını üstlenmeye hazırlanıyor. Adı City on a Hill olarak belirlenen dizinin konusu ise şu şekilde;

90’lı yılların Boston şehri, yerel kolluk kuvvetlerinin göz yumduğu şiddetli suçlarla dolu, yozlaşmanın ve ırkçılığın norm haline geldiği bir yerdi. Ancak daha sonra her şey aniden değişti. City on a Hill; “Boston Mucizesi” olarak adlandırılan olayın perde arkasını, kurgusal bir şekilde izleyenlerine aktaracak.

Dizinin hikâyesinin merkezinde Brooklyn’den gelerek bu değişime ön ayak olup, yozlaşmış olmasına rağmen saygı duyulan ve statükoyu korumak isteyen tecrübeli bir FBI ajanı ile sıra dışı bir ittifak kuran, siyahi bir bölge savcısını göreceğiz.

Pilot bölümü Chuck MacLean tarafından yazılacak olan dizinin ilk bölümünü, Affleck’le geçtiğimiz sene The Accountant filminde birlikte çalışan Gavin O’Connor yönetecek. Showtime ekranlarında yayınlanacak olan dizi, Ben Affleck ile Chuck MacLean‘in orijinal fikrinden uyarlanacak.

İdari yapımcıları arasında bu yılın en çok sevilen filmlerinden Logan‘ı yöneten James Mangold‘un da bulunduğu City on a Hill projesinin henüz belirlenen bir yayın tarihi bulunmuyor.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film