Giriş Kayıt
Carlin On Campus
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
dmrzn3

İletiler: 33

Özel mesaj gönder
dmrzn3
 Carlin On Campus

George Carlin: Carlin on Campus
1984
George Carlin: Carlin on Campus
Komedi60 dk

Yönetmen: Steven J. Santos
7.9 (1,885 Oy)

George Carlin'in diğer gösterilerini izlemiştim.Ama bu gösteri daha önce hiç çevrilmemiş.İngilizce altyazısı mevcut,umarım zevk alarak izleyip çeviren birisi çıkar Gülücük

Carlin, saygısızca diye nitelendirilen tutumu ve dil, psikoloji ve din gibi alanlardaki tabu konulara ilişkin fikirleriyle tanınır. Carlin'in Yedi kirli kelime komedi rutini, 1978'de Amerikan Yargıtayı'nın F.C.C. v. Pacifica Foundation davasına yansımış ve 5'e 4 oyla Carlin'in oyunu televizyonlarda yasaklanmıştır.

İletiTarih: 28 Temmuz 2017 16:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
alorkaa

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
alorkaa
Çeviri Kabul

2016 İng Öğrt mezunuyum. Beş dakika önce kaydoldum siteye. Sistemin nasıl işlediği hakkında bilgim hiç yok. Gerekli ön çalışmayı yaptıktan sonra başlıyorum çeviriye. Bu konuda da adım adım işleyişi anlatabilecek sabırlı insanların mesajlarına açığım.

İletiTarih: 31 Temmuz 2017 02:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
dmrzn3

Özel mesaj gönder
dmrzn3
Re: Çeviri Kabul

« alorkaa » yazdı:
2016 İng Öğrt mezunuyum. Beş dakika önce kaydoldum siteye. Sistemin nasıl işlediği hakkında bilgim hiç yok. Gerekli ön çalışmayı yaptıktan sonra başlıyorum çeviriye. Bu konuda da adım adım işleyişi anlatabilecek sabırlı insanların mesajlarına açığım.

Çok teşekkürler Saygılar Forum/Genel/Kılavuzlar kısmında ihtiyacınız olan şeyleri bulursunuz belki..

İletiTarih: 31 Temmuz 2017 19:43
dmrzn3

Özel mesaj gönder
dmrzn3
Çeviriyi kabullenen üyeden yeni mesaj gelmedi Sümüklü

Çevirmek isteyen varsa hala türkçesi mevcut değil

İletiTarih: 04 Eylül 2017 23:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film