Giriş Kayıt
"RAINBOW" (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 28 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
fudy
Emektar

İletiler: 409

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
 [Çeviri] "RAINBOW" (2010)
Gençlerin ıslahevindeki hayatları...

resim

Frostii-Saizen ortak grubu olan FroZen sürümüne uygun olarak ilerleyecek.

İletiTarih: 13 Nisan 2010 18:02
En son fudy tarafından 22 Mayıs 2010 13:38 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Çeviride kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 13 Nisan 2010 18:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
fudy
Emektar

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
1. bölüm eklenmiştir. Altyazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler. Bay Bay

İletiTarih: 13 Nisan 2010 18:04
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Eline sağlık.

İletiTarih: 13 Nisan 2010 18:12
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Eline sağlık Saygılar

İletiTarih: 14 Nisan 2010 12:40
fudy
Emektar

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
2. bölüm eklenmiştir. Altyazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler. Bay Bay

İletiTarih: 29 Nisan 2010 00:34
En son fudy tarafından 29 Nisan 2010 00:55 tarihinde değiştirildi.
otomatikportakal

İletiler: 1110

Özel mesaj gönder
otomatikportakal
Teşekkürler Saygılar

İletiTarih: 29 Nisan 2010 00:38
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
Ben mi yanlış görüyorum yoksa chrome mu bana yanlış gösteriyor. S01E02 alt yazı 2 tane var fps ve release de tıpatıp aynı.

İletiTarih: 29 Nisan 2010 01:24
freelast

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
freelast
« sesizadam_ » yazdı:
S01E02 alt yazı 2 tane var fps ve release de tıpatıp aynı.

fudy altyazıyı güncellenip tekrar yüklediği için iki tane gördünüz, eski olan şu an kaldırıldı.

Ellerine sağlık fudy. Gülücük

İletiTarih: 29 Nisan 2010 01:40
sesizadam

Özel mesaj gönder
sesizadam
Yüklediği bir alt yazıya çevirmen müdahale edemiyor anlaşılan. Bu biraz aksaklık doğurmaz mı? Benimde başıma gelmişti bir senkronlama aşamasında.

Düzenleme yetkisi gönderenin elinde olsa iyi olurdu ya da olur muydu? Ne diyeyim bilemedim. Çok Mutlu Yeni bir öneriye dalmadan açıklamaya çalışıyorum ama tutamıyorum kendimi. hahahahaha

Ayrıca izleyenlerden diziyle ilgili birkaç görüş alabilir miyim. Pek bu konuda yorum yok. Biraz bahsedilse memnun kalırım. Saygılar

İletiTarih: 29 Nisan 2010 01:48
JnRMnT

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
« sesizadam_ » yazdı:
Yüklediği bir alt yazıya çevirmen müdahale edemiyor anlaşılan. Bu biraz aksaklık doğurmaz mı? Benimde başıma gelmişti bir senkronlama aşamasında.

Düzenleme yetkisi gönderenin elinde olsa iyi olurdu ya da olur muydu? Ne diyeyim bilemedim. Çok Mutlu Yeni bir öneriye dalmadan açıklamaya çalışıyorum ama tutamıyorum kendimi. hahahahaha

Ayrıca izleyenlerden diziyle ilgili birkaç görüş alabilir miyim. Pek bu konuda yorum yok. Biraz bahsedilse memnun kalırım. Saygılar

Haklısınız ben de düşünmüştüm. Altyazıyı gönderiyoruz, güncellendi yazsak da bazen eskisi silinmiyor kalıyor, bir yöneticiye söylüyoruz hem bizim hem de onların zamanından gidiyor.

İletiTarih: 29 Nisan 2010 01:54
fudy
Emektar

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
« sesizadam_ » yazdı:

Animede; 2. dünya savaşı sonrası mağlup olan Japonya'da işledikleri çeşitli suçlar yüzünden ıslahevine gönderilen 6 çocuğun başından geçen hikâyeler konu ediliyor. Yattıkları koğuşta onlardan büyük ve abilik eden bir gençle tanışıyorlar. Ondan sonrası ıslahevinde yaşananlar ve karakterlerin geçmiş yaşantılarından kesintiler ile devam ediyor seri. Şu ana kadarki bölümlere göre kişisel görüşüm; serinin muhteşem bir şekilde ilerlediği yönde. Herkese tavsiye ederim.

İletiTarih: 29 Nisan 2010 03:00
sesizadam

Özel mesaj gönder
sesizadam
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Saygılar "Giant Killing" bu diziden takip etmeye başladım sizi. Rainbow dizisine de verdiğiniz bilgiler ışığında başlamaya karar kıldım.

Ekleme: Affınıza sığınarak nette, verdiğiniz paylaşım grubuna ait dosyaları bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz? aAf grubuna ait 2 bölüm var ama doğru mudur yanlış mıdır diye dokunmadım. Birde mkv uzantılı 2. bölüm mevcut, senkronla başım ağrır diye ona da bakmadım.

İletiTarih: 29 Nisan 2010 03:09
nano
Japon Sineması
Forum YönetmeniÇevirmen

İletiler: 1086

facebook Özel mesaj gönder
nano
Japon Sineması
Forum YönetmeniÇevirmen
Eline sağlık fudy. Saygılar

İletiTarih: 29 Nisan 2010 09:26
fudy
Emektar

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
« sesizadam_ » yazdı:
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Saygılar "Giant Killing" bu diziden takip etmeye başladım sizi. Rainbow dizisine de verdiğiniz bilgiler ışığında başlamaya karar kıldım.

Ekleme: Affınıza sığınarak nette, verdiğiniz paylaşım grubuna ait dosyaları bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz? aAf grubuna ait 2 bölüm var ama doğru mudur yanlış mıdır diye dokunmadım. Birde mkv uzantılı 2. bölüm mevcut, senkronla başım ağrır diye ona da bakmadım.

Torrent için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz. Neredeyse tüm animeleri ve grupların çevirilerini barındıran bir anime torrent platformudur.

http://www.nyaatorrents.org/?page=torrents

Http linkler içinse internet aleminin en geniş warez forumlarından biri olan warez-bb'nin anime paylaşım forumundan arama yaparsanız kolaylıkla "RS,MU,MF" gibi çeşit çeşit alternatiflerin olduğu konular önünüze gelecektir.

http://www.warez-bb.org/viewforum.php?f=88

İletiTarih: 29 Nisan 2010 10:29
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 28 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film