Giriş Kayıt
The Good Wife (2016) -Skr-
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 54 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
seungrizm

İletiler: 674

Özel mesaj gönder
seungrizm
 The Good Wife (2016) -Skr-
Dişli bir avukat, sadık bir eş ve iyi bir anne

The Good Wife

resim

ADI: The Good Wife
DİĞER ADLARI: Good Wife
TÜRÜ: Hukuki, Politik
BÖLÜM SAYISI: 16
YAYIN KANALI: tvN
YAYIN DÖNEMİ: 8 Temmuz - 27 Ağustos 2016
YAYIN ZAMANI: Cuma, Cumartesi
ÜLKE: Güney Kore

OYUNCULAR

resim

TEASER

KONU: Do Yeon'un eşi geleceği parlak başarılı bir savcı olarak çalışmaktadır fakat siyasi bir skandal sonucu yolsuzluktan tutuklanır. Do Yeon ise evlenmeden önce avukat olarak çalışmıştır şimdi ise 13 yıl aradan sonra kariyerine devam eder. Gerçek kimliğini bulmaya başlar.

Merhabalar efenim. Hehehehe Yeni bir dizi çevirisiyle daha karşınızdayım inşallah. Heyoo hahahahaha 2009 yılı Amerikan yapımı uyarlaması olan bu diziyi de üstlenmiş bulunmaktayım. Hukuki ve politik olarak ne kadar heyecanlı olur bilemiyorum ama inşallah Amerikan yapımındaki gibi beklentileri karşılayıp güzel bir dizi olur. Güncel gitmeye çalışacağım. 8 Temmuz'da görüşmek dileğiyle esen kalın. Çok Seviyor Bay Bay

İletiTarih: 14 Haziran 2016 01:33
En son seungrizm tarafından 18 Haziran 2016 15:15 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 3324

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Kolay gelsin Saygılar :=)

İletiTarih: 14 Haziran 2016 01:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yagmur6767

İletiler: 683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
yagmur6767
Vayy, kimleri görüyorum Yoo Ji Tae, özletti kendisini...
Sanırım bunu da izleme listeme almalıyım Utandı
Kolaylıklar dilerim kuzum. Sanırım senin çevireceğin dizileri izleyeceğim hep Çok Seviyor

İletiTarih: 14 Haziran 2016 05:11
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Gut Waipeu
2016
Gut Waipeu
Suç / Dram

Yönetmen: Jung Hyo Lee
Do Yeon'un eşi geleceği parlak başarılı bir savcı olarak çalışmaktadır fakat siyasi bir skandal sonucu yolsuzluktan tutuklanır. Do Yeon ise evlenmeden önce avukat olarak çalışmıştır şimdi ise 13 yıl aradan sonra kariyerine devam eder. Gerçek kimliğini...
6.9 (150 Oy)

Kolaylıklar dilerim. Gülücük

İletiTarih: 14 Haziran 2016 09:03
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin

İletiTarih: 14 Haziran 2016 13:37
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« juliet » yazdı:
Kolay gelsin Saygılar :=)

Çok teşekkür ederim. Çok Seviyor

« yagmur6767 » yazdı:
Vayy, kimleri görüyorum Yoo Ji Tae, özletti kendisini...
Sanırım bunu da izleme listeme almalıyım Utandı
Kolaylıklar dilerim kuzum. Sanırım senin çevireceğin dizileri izleyeceğim hep Çok Seviyor

Çok teşekkür ederim kuzu. Çok Seviyor Ben de çok özledim kendisini. Heyoo

« Splash » yazdı:

Kolaylıklar dilerim. Gülücük

« Revengeance » yazdı:
Kolay gelsin

İletiTarih: 14 Haziran 2016 22:04
nutellabrain

İletiler: 2266

Özel mesaj gönder
nutellabrain
Bu dizinin Amerikan versiyonunu ayıla bayıla izlemiştim. Müthiş bir dizi. Kore yapımı nasıl olacak meraktan öleceğim. Ama tvN denediği için iyi olacağına güveniyorum. Çok kolay gelsin. Çok Seviyor

İletiTarih: 14 Haziran 2016 22:59
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« nutellabrain » yazdı:
Bu dizinin Amerikan versiyonunu ayıla bayıla izlemiştim. Müthiş bir dizi. Kore yapımı nasıl olacak meraktan öleceğim. Ama tvN denediği için iyi olacağına güveniyorum. Çok kolay gelsin. Çok Seviyor

Çok teşekkür ederim Nutican. Çok Seviyor Umarım dediğin gibi ayıla bayıla heyecanla çevirip izlersiniz. İki erkek başrol oyuncuya güvenim tam. Bak heyecan yaptım şimdiden. hahahahaha

İletiTarih: 14 Haziran 2016 23:08
zeyra88

İletiler: 457

facebook twitter Özel mesaj gönder
zeyra88
Kolay gelsin, çevirin su gibi aksın inşallah seungrizm Saygılar

İletiTarih: 18 Haziran 2016 22:59
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« zeyra88 » yazdı:
Kolay gelsin, çevirin su gibi aksın inşallah seungrizm Saygılar

Çok teşekkür ederim kuzu. Özellikle bu diziden biraz çekindiğim için çok amin Çok Seviyor Heyoo

İletiTarih: 20 Haziran 2016 23:43
iburcinb

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
iburcinb
amerikan versiyonunun en iyi avukat dizisi olduğunu düşünüyorum. Amerikan versiyonunun ilk altı sezonunu keyifle izledim ama yedinci sezonun çevirisi yapılmadığı için son sezonu hala izleyemedim.

kore dizilerini pek sevmiyorum aslında ama Alicia Florrick'in hatırına bir şans vereceğim.

Kolay gelsin

İletiTarih: 16 Temmuz 2016 15:40
Stars Hollow

İletiler: 90

Özel mesaj gönder
Stars Hollow
Merak ettiğim bir dizi. Kolaylıklar dilerim. Gülücük

İletiTarih: 16 Temmuz 2016 22:34
nutellabrain

Özel mesaj gönder
nutellabrain
« iburcinb » yazdı:
amerikan versiyonunun en iyi avukat dizisi olduğunu düşünüyorum. Amerikan versiyonunun ilk altı sezonunu keyifle izledim ama yedinci sezonun çevirisi yapılmadığı için son sezonu hala izleyemedim.

kore dizilerini pek sevmiyorum aslında ama Alicia Florrick'in hatırına bir şans vereceğim.

Kolay gelsin

İlk 4 bölüm Amerikan versiyonu tadındaydı, izlemeni öneririm. =) Özellikle Kalinda konusunda endişelerim vardı ama Nana çok güzel canlandırıyor.

İletiTarih: 18 Temmuz 2016 10:45
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« iburcinb » yazdı:

Kolay gelsin

Teşekkür ederim. Şimdilik güzel başladı. Şans vermenizi öneririm. Çok Seviyor

« Stars Hollow » yazdı:
Merak ettiğim bir dizi. Kolaylıklar dilerim. Gülücük

Teşekkür ederim. Çok Seviyor

1.bölüm yüklenmiştir. Keyifli seyirler diliyorum herkese. Bay Bay

İletiTarih: 21 Temmuz 2016 16:00
nutellabrain

Özel mesaj gönder
nutellabrain
Eline sağlık. Gülücük

İletiTarih: 22 Temmuz 2016 00:42
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 54 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film