Giriş Kayıt

46 Yok Olan Pazar Akşamı Başlıyor!

1. Haberler
  2. Dizi
MarcoMehmet - 24 Mart 2016 18:01

1487 

Öncelikle hemen belirtelim; 46 Yok Olan, Breaking Bad’in Türkiye uyarlaması değil. Uyarlama olacağı yönündeki dedikodularla ilk olarak adını duyuran ama konusunun tamamen farklı olduğu açıklanan diziden üçüncü video geldi.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ı buluşturan 46 Yok Olan’ın yönetmen kolduğunda Serdar Akar oturuyor. Dizi, bitkisel hayattaki kardeşini yaşama döndürmek için kendini feda eden bir bilim insanın yolculuğunu konu alıyor.

Merakla beklenen 46 Yok Olan, Pazar akşamı 22.45’te Star TV ekranlarında olacak.

Kaynak:Beyazperde

Yorumlar

kefirdanesi 24 Mart 2016 18:13
Hiç şaşırmadım açıkçası! TRT'nin tek kanal olduğu dönemlerde bile olmadığı kadar yasak ve sansür ortamında -NatGeo'daki bilgilendirici belgesellerde kimyasal isimleri bile bipleniyor- Breaking Bad gibi bir diziyi nasıl uyarlayacaklarını çok merak ediyordum doğrusu. Ortaya çıkacak olanın Breaking Bad olmayacağı garantiydi!
Splash 24 Mart 2016 19:21
Zaten uyarlama diye başlasalardı, muhakkak ki orjinal'in den uzak bir tavır sergileyecekti. Şuana kadar yapılabilen tüm uyarlamalar da olduğu gibi. Konuya hitaben dayanabilmiş tek Türk dizisi " Tatlı Küçük Yalancılar / Pretty Little Liars " O da reytinge kurban olarak veda etti. Onun dışında The O.C / Medcezir, My Husband Got a Family / Kocamın Ailesi, Desperate Housewives / Umutsuz Ev Kadınları ve daha çok uzatmak istemediğim için yazmadım. Gülücük Hikaye olarak orjinaline uygun olarak başlasalar da en fazla 1 sezon orjinal hikaye ye dayandırılıp 2. sezondan itibaren Klasik Türk dramasına döndürülüyor. Gerçekten yazık ya... Füüü üüü üü
Chaotic Cinema 24 Mart 2016 21:52
Adı gibi yok olup gidecektir.
spoileralert 04 Nisan 2016 01:21
Güzel başladı. Ufak tefek hatalar elbette olacaktır. Yerli dizi piyasasının hâli malum. Ezel'den beri hür yaşamayı unutan biri olarak bana iyi geldi. Süresi de gayet makul, inşallah saat, reyting vb. şeylere kurban gitmez.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film