Giriş Kayıt
Paradox (2009 Mini-Series)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
 [Tanıtım] Paradox (2009 Mini-Series)
"Paradox" (2009)

resim

Paradox
2009
Paradox
Suç / Dram / Bilim-Kurgu / Gerilim60 dk

Yönetmen: Simon Cellan Jones, Omar Madha
Eğer geleceği görürseniz bunu değiştirebilir misiniz? Bu durum dedektif Rebecca Flint (Tamzin Outhwaite) ve astrofizikçi Dr Christian King'i (Emun Elliott) böyle bir ikilemde bırakıyor. ...
6.9 (2,022 Oy)

Eğer geleceği görürseniz bunu değiştirebilir misiniz?

Bu durum dedektif Rebecca Flint (Tamzin Outhwaite) ve astrofizikçi Dr Christian King'i (Emun Elliott) böyle bir ikilemde bırakıyor.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 25 Kasım 2009 11:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yaang

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
yaang
güzele benziyor, bakalım nasıl olacak

İletiTarih: 25 Kasım 2009 13:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
BeyZade111

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
BeyZade111
Evet güzele benziyor.İnşallah iyi bir dizi olur.

İletiTarih: 26 Kasım 2009 06:12
BronS

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
BronS
az once izledim. Ben beyendim beğendim diziyi.. umarım cevirmen arkadasların dikkatinide ceker. Gelecek bolumlerin alt yazılarını da bulabiliriz.

Edit: Yazım hatası.

İletiTarih: 26 Kasım 2009 12:24
ColtraNe

İletiler: 98

Özel mesaj gönder
ColtraNe
Bir dizide'de yardimci siyahi karakter gormezsem disimi kiracam..

İletiTarih: 26 Kasım 2009 15:49
ekaragozlu

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ekaragozlu

.

Dün izledim ilk bölümü pek doyurucu gelmedi. Sonraki bölümleri iple çekmiyorum ama birkaç bölümlük şans tanımak gerekir diye düşünüyorum.

İletiTarih: 03 Aralık 2009 01:30
Wow!Signal

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
İlk 2 bölümü izledim.Şu an için yalnızca polisiye dizi görüntüsü çizdi.İpuçlarını verip olayın çözülmesinden ibaret.Geleceği gösteren gizemin, çözülmesine yönelik devam edebilirse ilginç olabilir belki.Şu an için vasat.

İletiTarih: 09 Aralık 2009 20:35
szpilman

İletiler: 115

Özel mesaj gönder
szpilman
Tavsiye ediyormusunuz arkadaşlar indirip izleyelim mi?

İletiTarih: 10 Aralık 2009 16:06
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« derne » yazdı:
Şu an için vasat.

Fikirlerin önemli sevgili derne, şimdilik askıya aldım izleme fikrimi. Öncelik Dexter'da... Saygılar

İletiTarih: 10 Aralık 2009 23:40
Wow!Signal

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
« bykush » yazdı:
« derne » yazdı:
Şu an için vasat.

Fikirlerin önemli sevgili derne, şimdilik askıya aldım izleme fikrimi. Öncelik Dexter'da... Saygılar

Uygundur Hıhı Bu diziden çok fazla bir şey çıkacağını ben de ummuyorum açıkçası Hehehehe

İletiTarih: 11 Aralık 2009 00:33
guilty57

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
guilty57
« derne » yazdı:
İpuçlarını verip olayın çözülmesinden ibaret.Geleceği gösteren gizemin, çözülmesine yönelik devam edebilirse ilginç olabilir belki.

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 23 Aralık 2009 16:59
leone

İletiler: 485

Özel mesaj gönder
leone
Zamanda ileri yada geriye dönük oynamaların bulundugu filmler diziler bence konu olarak çok güzel olsalarda genelde sıkıntılıdırlar.İşin içinden çıkmak her zaman kolay olmayabiliyor:)
Aslında başta benımde hosuma gitti ama umarım MacGyver gibi Karaşimşek gibi olmaz:).
Israrla devam edecegim.
Sevgili guilty57 çeviriler için teşekkür ediyorum.

İletiTarih: 23 Aralık 2009 17:08
ferzan

İletiler: 39

Özel mesaj gönder
ferzan
paradox 2010

Dizi güzel, heyecanlı, dikkatli seyretmek gerekiyor. Bende ilk bölümde ingiliz aksanından pek hoşlanmadım. amerikan dizisi seyrede seyrede acayip geldi ingiliz aksanı, birinci bl hadi 2.bl falan derken kapıldım diziye. 5bl. çekmis BBC televizyonu. Dr King de kaldi dizi..... meraktan ölüyorum......

İletiTarih: 13 Şubat 2010 15:40
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film