Giriş Kayıt
Momentum Filmi Çevirim Hakkında(sadece_can)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
sadece_can

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
sadece_can
 Momentum Filmi Çevirim Hakkında(sadece_can)

http://www.turkcealtyazi.org/sub/599426/momentum.html linkindeki çevirimde, filmin internete düştüğü aynı gün yayınlamak için acele ettiğimden, bazı yerlerde dikkatimden kaçmış ve yazı tekrarları söz konusu olmuş. Benim altyazımla filmi izleyenlerden bu problemler için özür diliyorum. Başka bir arkadaşımız daha çeviriyi üstlendiğinden ve takip edildiğinden bu halde bırakıyorum. İleri zamanlardaki yapacağım çevirilerde daha dikkatli olacağım ve bu kadar aceleci davranmayacağım.

İletiTarih: 18 Ekim 2015 00:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
lotusimpact
Yorumbaz

İletiler: 34

Özel mesaj gönder
lotusimpact Yorumbaz
Filmi sizin altyazınızla izledim. Doğrusu film zaten bu hataların gözümüze batacağı bir film değildi. Alt yazınız izlenebilir seviyedeydi. Sorun etmeyin.Çeviri için teşekkürler.

İletiTarih: 18 Ekim 2015 02:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
sadece_can

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
sadece_can
« lotusimpact » yazdı:
Filmi sizin altyazınızla izledim. Doğrusu film zaten bu hataların gözümüze batacağı bir film değildi. Alt yazınız izlenebilir seviyedeydi. Sorun etmeyin.Çeviri için teşekkürler.

Bu yorum beni çok mutlu etti. Sadece bu filmde ne kadar hızlı çevirebilirim diye kendimle yarıştım ve turkcealtyazi.org'un kontrol ekibi çevirimi ''Yetersiz'' bulduğundan çok üzüldüm ve böyle bir açıklama yaptım. Yorumunuz için tekrar çok teşekkürler.

İletiTarih: 18 Ekim 2015 13:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film