Giriş Kayıt
Ghare-Baire // Ev ve Dünya (1984)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ismuta
Çevirmen

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ismuta Çevirmen
 Ghare-Baire // Ev ve Dünya (1984)

resim

Ghare-Baire
1984
Ghare-Baire
Dram140 dk

Yönetmen: Satyajit Ray
Sene 1905. kış mevsimi. Hindistan, Bengal'deyiz. Hindistan'da İngiliz hakimiyeti devam ediyor. Tipik İngiliz "böl-parçala" yaklaşımı ile lord curzon , Bengal'i Hindistan'dan ayırmaya karar veriyor. bir tarafı hindulara, diğer tarafı müslümanlara....
7.5 (1,903 Oy)

Çok güzel film listelerinde kendine yer bulmuş bu Hint filmi fakat Türkçe altyazısı yok. Sitede Hint filmi seven/çeviren birkaç arkadaş gördüm iki kişi ya da tek başına üstesinden gelebilir diye düşünüyorum. Türkçe özeti sitemizde yok onu kısa süre içerisinde eklerim umarım. Bir diğeri sitedeki İngilizce altyazı 2 CD'den oluşuyor. Filmin çok güzel 2.12GB'lık bir sürümü var onun altyazısını da bulsam eklerim.

Şimdiden çevirecek arkadaşa/arkadaşlara teşekkür ederim. Çok büyük bir iş yapmış olursunuz. Saygılar

İletiTarih: 30 Haziran 2015 22:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yagami

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
yagami
Keşke çevrilse Füüü üüü üü

İletiTarih: 03 Temmuz 2015 01:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Sen çevir ismuta ya da çılgınlık mı yapsak ne yapsak. Ama yine işi erbaplarına bıraksak bence daha iyi zira Hint Sineması'ndan bahsediyoruz. hahahahaha

Misal...

as as ve ohyoulovemetoo arkadaşlardan yana oyumu kullanıyorum. Şimdilik aklıma gelen isimler bunlar. Füüü üüü üü

@as as
@ohyoulovemetoo
@ismuta
İletiTarih: 03 Temmuz 2015 01:22
ohyoulovemetoo

İletiler: 51

Özel mesaj gönder
ohyoulovemetoo
« yaren_im22 » yazdı:
Sen çevir ismuta ya da çılgınlık mı yapsak ne yapsak. Ama yine işi erbaplarına bıraksak bence daha iyi zira Hint Sineması'ndan bahsediyoruz. hahahahaha

Misal...

as as ve ohyoulovemetoo arkadaşlardan yana oyumu kullanıyorum. Şimdilik aklıma gelen isimler bunlar. Füüü üüü üü

Pek bilemedim doğrusu. Eski hint yapımlarını hiç izlemedim. Şu anda aklımda olan yapımları çevirdikten sonra biraz konusunu araştırayım hoşuma giderse duyuruda görürsünüz zaten Saygılar

İletiTarih: 03 Temmuz 2015 01:37
ismuta
Çevirmen

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ismuta Çevirmen
Hint filmlerini çevirmeye meyilli olsaydım buraya istek açmazdım. Türkçe sinopsis yok kısa sürede çevirip Türkçe sinopsis'i siteye eklerim umarım beğenirsiniz hem sizin için de bir değişiklik olur. Belki eski yapımlara ısınırsınız kim bilir? Saygılar

İletiTarih: 03 Temmuz 2015 01:54
as as

İletiler: 27

Özel mesaj gönder
as as
Yaren öncelikle teşekkür ederim Çok Seviyor Eski filmleri çevirmek biraz sıkıcı olsa da eğer ohyoulovemetoo çevirmezse belki ben el atarım Gülücük

İletiTarih: 03 Temmuz 2015 02:01
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Bence ortak dalın. hahahahaha Zira eskiler genelde sevilmez ama ben seviyorum ismuta seviyor. Var yani üç beş de olsa seveni. İnsanda bıraktığı etki 2 günlük olmuyor. Hâlâ etkisinden çıkamadığım, tadı damağımda kalan eskiler vardır. Utandı

İletiTarih: 03 Temmuz 2015 02:02
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film