Giriş Kayıt
Kami sama no memo chô
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz

İletiler: 83

Özel mesaj gönder
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz
 Kami sama no memo chô

Konusu: Alice adında bir kızın başından gelen olayları anlatan ve onun asistanı olan bir çocuğun yaşadıklarını anlatan dedektiflik hikayesidir.

Alice, dışarıya hiç çıkmayan, neredeyse oturduğu yerden suçluluları bulan, gerekirse piyonlarını önce ileriye daha sonra da geri çekerek günışığına pek çok olayı aydınlatarak başarıya ulaşan yegane asıl kızımızdır.

Farklı karakterleri ve orjinal konusu ile insanı içine çeken bu sezonun en iyi animelerin başında gelebilecek bir eserdir.

DipNot: İlk Bölümü azcık zorlanarak da olsa çevirebildiğim için mutluyum ve inşallah en kısa zamanda da bitirmek ümidi ile... diyip bir sonraki güncellemede görüşmek üzere Saygılar

İletiTarih: 06 Eylül 2011 21:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
burak_fertek

İletiler: 521

Özel mesaj gönder
burak_fertek
Kolay gelsin.

İletiTarih: 06 Eylül 2011 21:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz
İkinci bölüm eklenmiştir arkadaşlar. İyi Seyirler Gülücük

http://www.turkcealtyazi.org/mov/1967120/kami-sama-no-memo-cho.html

İletiTarih: 23 Eylül 2011 20:38
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz
Biliyorum, arkadaşlar ama aksilikler ve özel hayata dair sorunlar olunca pek fazla zaman ayıramadım ki özellikle çoğu zaman üşendim. Kabul ediyorum. Ama diskimdeki altyazıları eğer kurtarabilirsem en azından bir kaç bölümü yayınlayabileceğim. Önemli olan diskimdeki verilerin kurtarılması olacak *-*

Artık ne zamana gelir bilinmez ama en kısa zamanda gelmesini sağlayacağım. Gülücük

İletiTarih: 13 Mart 2015 01:33
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film