Giriş Kayıt
Kingsman: Gizli Servis / Kingsman: The Secret Service (13 Mart 2015)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
 Kingsman: Gizli Servis / Kingsman: The Secret Service (13 Mart 2015)

resim

Kingsman: The Secret Service
2014
Kingsman: The Secret Service
Aksiyon / Macera / Komedi129 dk

Yönetmen: Matthew Vaughn
Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz...
7.7 (719,781 Oy)

Çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan ve Matthew Vaughn’un (Kick-Ass, X-Men First Class) yönettiği Kingsman: Gizli Servis kaba ancak gelecek vaad eden bir sokak serserisinin gizli servis eğitim programına dahil olmasını konu alıyor.

Henüz beş yaşında iken Gary “Eggsy” Price, babasını gizli bir askeri görevde kaybeder. Ailesi alışılmadık bir madalyayla ödüllendirilir ve aileye sadece bir kere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. On yedi yıl sonra Eggsy annesinin evinde yaşayan ve işi olmayan bir gençtir. Trafikte yarattığı kaos sebebiyle tutuklanınca Eggsy madalyayı buradan kurtulmak için kullanır. Onu kurtaran Harry Hart kusursuz bir ajandır ve hayatını Eggsy’nin babasına borçludur.

Eggsy, Harry’nin ona çalışanı olarak vaat ettiği kaliteli hayatı ve fırsatları öğrenmek için çok heyecanlıdır. Bu pozisyon gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanıdır. Eggsy kendisini her Kingsman ajanının geçmek zorunda olduğu rekabetli ve tehlikeli bir dizi ciddi testin içerisinde bulur. Aynı zamanda çok eğitimli, iyi bağlantıları olan insanların yanında serseri kimliği ona zorluklar yaratır.

Türkçe Altyazılı

İletiTarih: 11 Mart 2015 23:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 17 Mayıs 2015 21:57 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film