Giriş Kayıt
Exit Marrakech (2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 Exit Marrakech (2013)
Exit Marrakech (2013)

resim

Toronto Film Festivali Seçkisinden

Exit Marrakech
2013
Exit Marrakech
Dram123 dk

Yönetmen: Caroline Link
Problemli bir ergen olan Ben bilinçsizce babası Heinrich ile geçmişiyle ve onun sorumsuzluğuyla yüzleşir , başarılı bir alman tiyatro müdürü olan babası Marrakesh'de bir oyun sergileyecektir. Babasıyla garip ilişkisinin dışında Ben kendini Medina ve Marrakesh'in...
6.3 (873 Oy)

Problemli bir ergen olan Ben bilinçsizce babası Heinrich ile geçmişiyle ve onun sorumsuzluğuyla yüzleşir , başarılı bir alman tiyatro müdürü olan babası Marrakesh'de bir oyun sergileyecektir. Babasıyla garip ilişkisinin dışında Ben kendini Medina ve Marrakesh'in gece hayatında kaybeder ve güzel Berber kızı Karima ile tanışır. Karima'nın arkasından giden Ben onun kendisine verdiği cesaret sayesinde babasına karşı durabilir.

Not:İngilizce Altyazısı Mevcut.
Exit Marrakech 2013 BRRip x264 HORiZON-ArtSubs sürümü ve farklı sürümler mevcut.

İngilizce Altyazılı Fragman

İletiTarih: 12 Şubat 2015 12:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
seungrizm

İletiler: 674

Özel mesaj gönder
seungrizm
OZAN22 ile birlikte Exit.Marrakech.2013.480p.BRRip.XviD-BS5 sürümü üzerinden çevirmeye karar verdik. hahahahaha Heyoo

Yalnız ikimizinde yoğun olmasından dolayı çeviri hızlı gelmeyecek. Utandı

İletiTarih: 12 Şubat 2015 17:35
En son seungrizm tarafından 13 Şubat 2015 10:16 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
Kolay gelsin

İletiTarih: 12 Şubat 2015 18:26
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Kolaylıklar dilerim. Gülücük

İletiTarih: 12 Şubat 2015 19:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film