Giriş Kayıt
Crazy Heart - Çılgın Kalp (12 Mart 2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Pre Ariant
Eski Yönetici

İletiler: 2385

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Pre Ariant Eski Yönetici
 Crazy Heart - Çılgın Kalp (12 Mart 2010)

Crazy Heart (Çılgın Kalp)

Gösterim Tarihi : 12 Mart 2010
Dram, Müzik, Romantik

resim

Konu:

Bir zamanların country müzik starı Bad Blake (Bridges) 57 yaşında alkolik bir şarkıcı/ sözyazarıdır. Amerika’nın güneybatısında küçük kasaba barlarını turlayarak gitar eşliğinde şarkı söyleyerek geçinmektedir. Kötü bitmiş birden fazla evliliği ve bir çok kadınla ilişkisi olmuştur, ancak şimdi yalnızdır. Barlarda çalmadığı zaman ya yollarda, ya da ucuz motellerde gecesini geçirmektedir. Günlerden bir gün Jean Craddock (Maggie Gyllenhaal) girer hayatına. İyi bir haber peşindeki genç gazeteci boşanmıştır ve 4 yaşındaki oğlunu kendi başına büyütmektedir. Birlikte vakit geçirdikçe, Jean Bad’in zırhının arkasındaki insanı görmeye başlar; Bad içinse Jean ve oğlu hayatın dizginlerini yeniden ele alması için bir fırsattır. Bad tekrar hayatına şekil vermeye çalışırken, bir zamanlar hocalık ettiği popüler ve başarılı şarkıcı Tommy Sweet ile olan profesyonel ilişkisi de yeniden tazelenir.

Eleştirmenlerce, ikonik sayılabilecek filmlerden Büyük Lebowski ile Güreşçi'nin buluşması olarak tanımlanan Çılgın Kalp'in şimdiden ödüllerle taçlandırılan başrolünde yetenekli oyuncu Jeff Bridges yer alıyor.

Web Sitesi : http://www.foxsearchlight.com/crazyheart/

Fragman :

Crazy Heart
2009
Crazy Heart
Dram / Müzik / Romantik112 dk

Yönetmen: Scott Cooper
Bad Blake ardında birden fazla evlilik, kötü bir şöhret ve bol miktarda alkol bırakmış geçkin bir country müzisyenidir. Alkol problemi olan Blake'in hayatı günden güne daha kötü gitmektedir. Ona bu konuda genç gazeteci Jean yardım edecektir. Blake onun sayesinde...
7.2 (95,039 Oy)

İletiTarih: 05 Mart 2010 19:29
En son Pre Ariant tarafından 18 Haziran 2010 06:20 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
sbandito

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
sbandito
altyazı

film ödülü aldı. maalesef hala altyazısı üzerine çalışan olmadı.

İletiTarih: 10 Mart 2010 00:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
otomatikportakal

İletiler: 1110

Özel mesaj gönder
otomatikportakal
Re: altyazı

« sbandito » yazdı:
film ödülü aldı. maalesef hala altyazısı üzerine çalışan olmadı.

Harıl harıl çalışan bir arkadaş biliyorum ben. Duyuru açmamıştır. Hıhı

İletiTarih: 10 Mart 2010 01:08
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Oscar törenlerinden sonra izleme isteğimin tavan yaptığı bir yapım. Merak edilen performansı ve bu filmi yakında izlerim umarım.

İletiTarih: 10 Mart 2010 01:17
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
beklemekteyiz şimdiden çeviren arkadaşa teşekkürler

İletiTarih: 10 Mart 2010 01:53
inan

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
inan
Arkadaşlar, romanın dökümünü buldum netten. İngilizce dinleyerek, romanı da okuyarak çevirdim. İlk çevirim olmasına rağmen harika bir çeviri olduğuna inanıyorum.

Şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim.

İletiTarih: 11 Mart 2010 17:25
ColtraNe

İletiler: 98

Özel mesaj gönder
ColtraNe
Sevgili inan,ugrasin ve emegin icin sukranlarimi sunuyorum.Pek cok sinemaseverin sabirsizlikla bekledigi bir filmdi.
Bugun (12 Mart) vizyona girmis olmakla beraber koca ulkede sadece Istanbul'da bir alisveris merkezinde oynuyor olmasi huzunlu ve dusundurucu..

İletiTarih: 12 Mart 2010 16:59
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film