Giriş Kayıt

Magic Mike XXL’in İlk Fragmanı Yayınlandı!

1. Haberler
  2. Sinema
McFly - 05 Şubat 2015 11:21

1324 

resim

Başrolünde Channing Tatum’un yer aldığı Magic Mike’ın uzun süredir beklenen devam filmi Magic Mike XXL’in ilk fragmanı yayınlandı.Magic Mike ve ekibi geri geliyor! İlk Magic Mike filminde izlediğimiz Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez ve Gabriel Iglesias devam filminde tekrar bir
araya geliyor. Ancak Magic Mike’ın ekibinden iki karakter yeni filmde karışımıza çıkmayacak; Matthew McConaughey‘nin canlandırdığı Dallas ve Alex Pettyfer‘ın hayat verdiği The Kid, Magic Mike XXL‘de yer almıyorlar.

resim

Magic Mike ekibindeki tek değişiklik bu değil. İlk filmin yönetmeni Steven Soderbergh‘in çekimlerin başladığını ilan ettiği fotoğrafından, yönetmenlik koltuğunu uzun yıllardır birlikte çalıştığı yapımcı Greg Jacobs (Criminal, Wind Chill)‘a devrettiğini öğrenmiştik; ancak Soderberg, Magic Mike XXL’in görüntü yönetimi, kameramanlık ve kurgusunu üstlenerek yapımda yer almayı sürdürüyor. İlk filmin senaryosunda da imzası bulunan Reid Carolin, Magic Mike XXL senaristliğini üstleniyor ve devam filmi yakışıklı striptizcilerimizin Tampa’dan Myrtle Beach’e yolculukları ve orada katıldıkları striptiz toplanmasında olanlara odaklanıyor.

resim

Devam filminin oyuncu kadrosunda yeni isimler de var; Amber Heard, Michael Strahan, Donald Glover, Jada Pinkett Smith, Elizabeth Banks ve Andie MacDowell‘i Magic Mike XXL’da izlemeimkanı elde edeceğiz
resim

Channing Tatum’un filmin posterini sosyal medya üzerinden paylaşmasından kısa bir süre sonra filmin ilk fragmanı yayınlandı. Amerika’da 1 Temmuz 2015’te, İngiltere’de ise 7 Ağustos 2015’te vizyona girmesi planlanan filmin ülkemizde 24 Temmuz 2015’te vizyona girmesi bekleniyor.

kaynak:filmloverss

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film