Giriş Kayıt
Beni de Götür (05 Haziran 2015)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
 Beni de Götür (05 Haziran 2015)
Hayallerle gerçekler arasında sıkışan bir hayat hikâyesi...

resim

Beni de Götür
2012
Beni de Götür
Dram105 dk

Yönetmen: Avni Kütükoglu
Bir genç kızın hayatından kesitler sunan, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan Ayşe’nin hayatını anlatan film aynı zamanda kasaba kültüründen kesitler sunduğu için Kırklareli / İğneada gibi muhteşem bir kasabada çekildi. Amcası ve yengesiyle...

Hayatının akışını eline alamayan, elinde tutamayan kadınların dramına odaklanan Avni Kütükoğlu’nun yönettiği filmde, Vural Çelik, Çiğdem Suyolcu, Gürol Güngör, Hakan Türkşen gibi isimler rol alıyor.

Bir genç kızın hayatından kesitler sunan, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan Ayşe’nin hayatını anlatan film aynı zamanda kasaba kültüründen kesitler sunduğu için Kırklareli / İğneada gibi muhteşem bir kasabada çekildi. Amcası ve yengesiyle yaşayan Ayşe Ali’yi sevmesine rağmen hiç tanımadığı Ahmet’le evlenmek zorunda kalır! Zaten Ayşe her gün işe gidip gelmek dışında bir şey yapmıyor, ara sırada üniversite okumak için İstanbul’a giden Ali’nin annesine uğruyordur. En mutlu zamanlarını orada geçiren Ayşe hem Ali’den haber almanın keyfini, hem de sevdiği adamın annesinin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyordur!

Ama kocası Ahmet’in başına gelen bir kaza Ayşe’nin de felaketi olur...

İletiTarih: 01 Haziran 2015 15:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 28 Temmuz 2015 09:29 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film