Giriş Kayıt
Madagaskar Penguenleri / Penguins of Madagascar (28 Kasım 2014)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
 Madagaskar Penguenleri / Penguins of Madagascar (28 Kasım 2014)

resim

Penguins of Madagascar
2014
Penguins of Madagascar
Animasyon / Macera / Komedi92 dk

Yönetmen: Eric Darnell, Simon J. Smith
Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri'nde seyirciler, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedecek. Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey...
6.6 (101,977 Oy)

Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri'nde seyirciler, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedecek.

Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey Rüzgarı'na katılmak zorunda. (Özel Ajan'ın adını söyerdik ama, sonra... biliyorsunuz) Birlikte, John Malkovich tarafından seslendirilen kurnaz ve hain Dr. Ahtapot Brine'in dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışacaklar.

Türkçe Dublajlı

İletiTarih: 08 Kasım 2014 20:12
En son Splash tarafından 21 Kasım 2014 15:40 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
H737
Yorumbaz

İletiler: 529

Özel mesaj gönder
H737 Yorumbaz
CNBC-E deki ilk iki sezon seslendirme ekibininin sesleri daha iyi uyuyordu karakterlere, çok beğenmiştim, keşke onlar seslendirseymiş yine. Skipper'ın sesi aynı ama diğerlerine bir türlü ısınamıyorum. Hatta Kral Julien'in de sesi değiştiğinde çok sinir olmuştum.

Neyse, Penguenleri seviyorum Gülücük

İletiTarih: 09 Kasım 2014 01:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 17 Ağustos 2015 21:42 - Aventador tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024