Giriş Kayıt
Hakaba Kitarou (2008)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
CloudT

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
CloudT
 [Tamamlandı] Hakaba Kitarou (2008)

resim

Konu:

Hayalet kabilesi, insanlar tarafından yeraltına sürülmüş ve yok olmanın eşiğine gelmiştir. Son hayalet kabilesi ailesinin yeni doğan bebekleri de Kitarou'dur. Kitarou'yu doğumuna tanıklık eden komşusu evlat edinir. Ailesinden geriye sadece babasının canlı ve konuşan gözü kalan Kitarou, insanlar ve Youkai (hayaletler) arasında barışı sağlamaya çalışır, bu arada da genelde insanları korumak zorunda kalır.

Notlar:

Hakaba Kitarou, Shigeru Mizuki'nin 1959 yılında yarattığı mangaya sadık kalıyor. 1968 tarihli GeGeGe no Kitarou ile bu noktada ayrılıyor. [Anime.gen.tr]

IMDB

ANN

Açılış şarkısını ayrıca paylaşıyorum, çünkü bayâ hoş olmuş.

Not: Serinin çevirisi bitti. Bugün yarın, paket olarak paylaşırım.

Şimdiden keyifli seyirler.

Hakaba kitarô
2008
Hakaba kitarô
Animasyon

Yönetmen: Kimitoshi Chioka, Kouhei Hatano, Hiroyuki Kakudo
7.3 (77 Oy)

İletiTarih: 28 Ekim 2014 16:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Ellerinize sağlık. Sevgili CloudT Saygılar

İletiTarih: 28 Ekim 2014 19:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

İletiler: 2538

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
Elinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 28 Ekim 2014 20:42
CloudT

Özel mesaj gönder
CloudT
Merhaba, arkadaşlar.

Serinin çevirisini paket olarak yayınlamak istiyorum lakin yüklenecek dosyanın boyutu çok fazla diyor. Sebebine baktığımda, gerekli olan fontlardan kaynaklı olduğunu fark ettim ama fontları yüklememekte sıkıntı olabilir.

Bu konuda ne yapmalıyım?! Fikri yada tecrübesi olan...?

İletiTarih: 30 Ekim 2014 00:03
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
« CloudT » yazdı:
Merhaba, arkadaşlar.

Serinin çevirisini paket olarak yayınlamak istiyorum lakin yüklenecek dosyanın boyutu çok fazla diyor. Sebebine baktığımda, gerekli olan fontlardan kaynaklı olduğunu fark ettim ama fontları yüklememekte sıkıntı olabilir.

Bu konuda ne yapmalıyım?! Fikri yada tecrübesi olan...?

Her bölüm için fontlar aynı ise tek bir font dosyası oluştutabilirsiniz. Sonuçta paket atıcaksınız, her bölüm için ayrı ayrı belirtmeye gerek yok. Gülücük

İletiTarih: 30 Ekim 2014 01:57
CloudT

Özel mesaj gönder
CloudT
« Splash » yazdı:
Her bölüm için fontlar aynı ise tek bir font dosyası oluştutabilirsiniz. Sonuçta paket atıcaksınız, her bölüm için ayrı ayrı belirtmeye gerek yok. Gülücük

Ben de aynı şekilde yaptım. Font klasörü adı altında kullanılan bütün fontları, "Font" klasörüne attım. Bu font klasörünün boyutu biraz yüksek oldu. Bu yüzden, sıkıntı yaşanıyor galiba.

Neyse, sorunu başka bir şekilde hallettim.

Teşekkürler.

İletiTarih: 30 Ekim 2014 14:28
davidlynch

İletiler: 45

Özel mesaj gönder
davidlynch
Eline saglik

İletiTarih: 19 Şubat 2015 00:16
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film