Giriş Kayıt
Queen Seon Deok/ Seonduk Yeowang/ Muhteşem Kraliçe (2009- )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
 Queen Seon Deok/ Seonduk Yeowang/ Muhteşem Kraliçe (2009- )

resim

Seonduk yeowang
2009
Seonduk yeowang
Tarihi60 dk

Yönetmen: Geun-hong Kim, Hong Kyun Park
Kral Jinpyeong’un ölümünden sonra tahta geçecek bir varisi yoktur. Bu yüzden en büyük kızını yani Prenses Duk Man’ı halefi olarak belirler. Duk Man, Silla’nın ilk kraliçesi olur. Fakat Saray erkanının gücünü arkasına alan Mi Shil, tahtı vermeye...
8.6 (1,431 Oy)

Kral Jinpyeong’un ölümünden sonra tahta geçecek bir varisi yoktur. Bu yüzden en büyük kızını yani Prenses Duk Man’ı halefi olarak belirler. Duk Man, Silla’nın ilk kraliçesi olur. Fakat Saray erkanının gücünü arkasına alan Mi Shil, tahtı vermeye niyetli değildir.

Dipnot: İngilizce altyazıları ve gerekli sürümleri mevcut. İlk 11 bölümün de Türkçe altyazısı var. Geriye 51 bölüm kalıyor. Belki Uzak Doğu çevirmenlerinden bir cengaver görür de çevirir diye ara ara hortlatıyorum bu diziyi. hahahahaha Utandı

İletiTarih: 30 Eylül 2014 23:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Abaddon
Emektar

İletiler: 704

Özel mesaj gönder
Abaddon Emektar
Bildiğim kadarıyla TRT 1'de bütün bölümleri yayınlandı.

İletiTarih: 30 Eylül 2014 23:49
En son Abaddon tarafından 01 Ekim 2014 00:21 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
seungrizm

İletiler: 674

Özel mesaj gönder
seungrizm
Eğer aktivite gibi bir şey yapılırsa bir kaç bölüm çevirebilirim. Çok Seviyor Heyoo Çünkü ben de zamanında deli gibi altyazısını arayanlardanım.. hahahahaha

İletiTarih: 01 Ekim 2014 00:01
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« xxxmanuel » yazdı:
Bildiğim karadıyla TRT 1'de bütün bölümleri yayınlandı.

Türkçe dublaj istemiyorum ben. Sesler çok komik kalıyor. Bir ara kendim çevirmeyi planladım ama tek başıma o yoğunlukta götüremezdim. Sümüklü

« seungrizm » yazdı:
Eğer aktivite gibi bir şey yapılırsa bir kaç bölüm çevirebilirim. Çok Seviyor Heyoo Çünkü ben de zamanında deli gibi altyazısını arayanlardanım.. hahahahaha

Bence tüm Asyaseverler olarak bu diziyi bitirebiliriz çeviri konusunda. Asya harici çevirmenler de olabilir hayır demeyiz. hahahahaha

İletiTarih: 01 Ekim 2014 00:05
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« yaren_im22 » yazdı:
Bence tüm Asyaseverler olarak bu diziyi bitirebiliriz çeviri konusunda. Asya harici çevirmenler de olabilir hayır demeyiz. hahahahaha

Nasıl yani? sen de destek olacak mısın? hahahahaha omooo derim buna. Heyoo Punky

İletiTarih: 01 Ekim 2014 00:13
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« seungrizm » yazdı:
Nasıl yani? sen de destek olacak mısın? hahahahaha omooo derim buna. Heyoo Punky

Birkaç bölümcük sadece. Elimde çevrilmeyi bekleyen bir sürü altayzı var OH MY LORD! yow yow Bu nasıl bir sıkışıklıktır yahu. Sümüklü

İletiTarih: 01 Ekim 2014 00:21
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Size önerim "QSM" adında bir çeviri ekibi oluşturun, dağılıma sunun kısa sürede bitirilebilir. yakaladım Trt de denk geldiğim bir diziydi dublajlı dizilere ısınamadığım için es geçmiştim. Çevrilirse bende başlayabilirim. Gülücük

Not: "QSM": Queen Seon Deok/ Seonduk Yeowang/ Muhteşem Kraliçe

İletiTarih: 01 Ekim 2014 01:13
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« Splash » yazdı:
Size önerim "QSM" adında bir çeviri ekibi oluşturun, dağılıma sunun kısa sürede bitirilebilir. yakaladım Trt de denk geldiğim bir diziydi dublajlı dizilere ısınamadığım için es geçmiştim. Çevrilirse bende başlayabilirim. Gülücük

Not: "QSM": Queen Seon Deok/ Seonduk Yeowang/ Muhteşem Kraliçe

O yüzden buraya böyle bir istekte bulundum. Ama kimler ekibe katılır ki. Yıllardır böyle bu dizi. Sümüklü

İletiTarih: 01 Ekim 2014 01:22
seungrizm

Özel mesaj gönder
seungrizm
« yaren_im22 » yazdı:
O yüzden buraya böyle bir istekte bulundum. Ama kimler ekibe katılır ki. Yıllardır böyle bu dizi. Sümüklü

Yaz kızım beni hahahahaha Şimdiden 2 kişi olduk bile. Bence çevirmen arayışına başla. O işi iyi yapıyorsun. Punky

Bknz: Melody of Love Heyoo

İletiTarih: 01 Ekim 2014 08:49
Themis

Özel mesaj gönder
Themis
« seungrizm » yazdı:
Yaz kızım beni hahahahaha Şimdiden 2 kişi olduk bile. Bence çevirmen arayışına başla. O işi iyi yapıyorsun. Punky

Bknz: Melody of Love Heyoo

Az serbest zamana erişsem 152 bölümlük MOL beni korkutmuyorsa bu da korkutmazdı da işte şu zaman illeti çok kısa. yow yow Ama işte yine de aktivite halinde olsa fena olmaz. hahahahaha

İletiTarih: 01 Ekim 2014 14:20
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film