Giriş Kayıt

Aaron Paul, Jesse Pinkman’i Özlediğini İtiraf Ediyor

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 24 Ağustos 2014 20:50

808 

resim

The Independent’ın bugün geçtiği röportajında Breaking Bad’in sevilen oyuncusu Aaron Paul diziye dair en sevdiği beş anı paylaşırken, yapımı ne kadar sevdiğinden de dem vuruyor. Jess Denham‘ın haberini aşağıda sizler için Türkçeye çeviriyoruz.

Breaking Bad’den hatırlayacağınız aktör diziyi “miras olarak bıraktığı en iyi iş” olarak nitelendiriyor.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında hayranlarına veda eden suç dramasında rol alan ABD’li aktör, WalterWhite’ın uyuşturucu satıcısı ortağını oynamayı özlüyor.

Aktör The Guardian’la yaptığı söyleşide “Jess’i canlandırmayı seviyordum. Miras bıraktığım en iyi iş – ve sanırım bunu diziyle ilgisi olan herkes için söyleyebilirim- Breaking Bad. Hepimiz işe koşarak gidiyorduk, oraya gitmeyi sabırsızlıkla bekliyor ve onun bir parçası olmaktan gurur duyuyorduk. İşte o kadar iyiydi.” diyor.

Netflix’in orijinal dizisi Better Call Saul hakkında sarf ettiği övgü dolu sözlere rağmeni Paul spin-off’ta yer almayacağını vurgulamakta.

” Keşke size heyecan verici birşeyler söyleyebilseydim ama dürüst olmama gerekirse benimle o dizi arasında herhangi bir ilişki yok. Onun bir parçası olmaktan mutluluk duyardım ancak bu tamamen yazarlarla ilgili bir konu.”

Breaking Bad’in Paul’ün hayatının aşkı olduğu ise ortada. Öyle ki, AMC’nin yayınladığı dizide en sevdiği anların bir listesini paylaşıyor.

1) Walt’ın Jesse’ye teklifi, 1. sezon, 1. bölüm

“Bu sahneyi seviyorum çünkü o anda gerçek bir yolculuk başlıyor…her ikisinin de hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar veriyorlar.”

2) Jesse’nin Bay ve Bayan White’la yediği akşam yemeği, 5. sezon, 6. bölüm

” Jesse’nin tüm o zaman boyunca ne kadar rahatsız olduğunu ve bir bardak suyu nasıl da kalkan gibi kullandığını düşündükçe bu sahneyi çok seviyorum.”

3) Jesse’nin Gale’i vurduğunu itiraf edişi, 4. sezon, 7. bölüm

” Bu sahneyi seviyorum çünkü Jesse’nin (bir şekilde) günahlarını itiraf etmesini sağladı.”

4) Jesse’nin Walt’ı öldürmek için Bay White’ın evine gidişi, 4. sezon, 12. bölüm

” Bu sahne inanılmaz bir güçte çünkü Jesse’nin bu sahnede haykırdığı herşey gerçek. Walt bir kukla oynatıcısı ve Jesse de onun iplerinden sadece biri. Tam bir it.”

5) Son sahne, 5. sezon, 16. bölüm

“Walter ve Jesse’nin hiç konuşmadan sadece bakışlarıyla paylaştığı şeyler, bu sahneyi çok yoğun bir hale getiriyor. Her iki taraf için de o kadar çok acı var ki. Ve her ikisi de hepsinin bittiğinin farkında”

Jesse’nin yolculuğunun sona ermiş olması hayranları gerçekten üzmüş olsa da, Better Call Saul’ün de henüz yayınlanmaya başlamadan büyük ilgi gördüğü bir gerçek.

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film