Giriş Kayıt
Remember Me-Beni Hatırla(30 Nisan 2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim

resim

Film Hakkında
Yönetmen:Allen Coulter
Senaryo:Will Fetters
Görüntü Yönetmeni:Jonathan Freeman

Remember Me aşkın gücü, ailenin birlikteliği, tutkuyla yaşamanın ve birinin hayatına hergün değer vermenin önemini anlatan, unutulmaz bir hikaye

Konusu;Kardeşi intihar ederek ölen Tyler, annesi ve babasınında ilişkilerinin bu olaydan sonra kopması üzerine zor anlar yaşamaktadır. Ally ise annesinin cinayetine tanık olmuş bir genç kızdır. Bir noktada bu iklinin yolları kesişir.

Oyuncular
Alacakaranlık ile büyük çıkış yakalayan Robert Pattinson, Lost'tan aşina olduğumuz Emilie de Ravin,Pierce Brosnan ve Lena Olin oynuyor....

Remember Me
2010
Remember Me
Dram / Romantik113 dk

Yönetmen: Allen Coulter
Kurallara meydan okuyan Tyler (Robert Pattinson) ve ardında bir trajedi gizleyen Ally (Emilie de Ravin). Daha önceki yaşamları acılarla geçen bu iki gencin birbirlerine duydukları aşk, onların yaşamlarını kurmalarında en büyük güç olacaktır. Peki bu aşk,...
7.1 (156,193 Oy)

Resmi Sitesi:http://www.rememberme-movie.com/

İletiTarih: 16 Şubat 2010 13:09
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
endoplazmikretiKulum

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
endoplazmikretiKulum
Güzel bir filme benziyor. Bu tarzı seviyorum; sakin, duygusal...
Film bilgisi için teşekkürler..

İletiTarih: 16 Şubat 2010 18:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kareas
Fantastik Sinema

İletiler: 416

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kareas
Fantastik Sinema
evet güzel bir filme benziyo bilgilendirme için teşekkürler listeme aldım Gülücük

İletiTarih: 16 Şubat 2010 19:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film