Giriş Kayıt

Doctor Octopus, Spiderman Serisine Dönmek İstiyor

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 20 Ağustos 2014 21:45

1050 

resim

Alfred Molina, 2018′e ertelenen The Amazing Spider Man 3 filminde yeniden Doctor Octopus’u canlandırmak istediğini açıkladı.

2013 yılında The Amazing Spider-Man serisinin 2. filmin vizyona giriş tarihiyle beraber Sony Pictures, serinin 3. filminin 2016 ve 4. filminin de 2018′de viyona gireceğini duyurmuştu. Fakat The Amazing Spider-Man 2 filminin yarattığı geniş çaplı hayal kırıklığı, serinin hayranlarına filmin akıbetini sorgulatmaya başlattı. Geçtiğimiz ay da 3. filmin 2018′e ertelendiğinin duyurulması, spekülasyonları beraberinde getirdi. Kimilerine göre Spider Man serisi artık sonlandırılmalı, kimilerine göre ise serinin sürdürülmesi bu hayalkırıklığını ortadan kaldırabilecek olan yegane şey.

Spider-Man‘in Tobey Maguire tarafından canlandırıldığı üçlemeden, Doctor Octopus olarak anımsayacağımız Alfred Molina bunu doğrudan dile getirmese de, belli ki çareyi, Sam Raimi tarafından yönetilen bu üçlemede küçük süprizlerle izleyicinin karşısına çıkmak olarak görüyor.

Verdiği bir röportajda, geri dönüp yeniden oynamak isteyeceği bir rol olup olmadığı sorulduğunda, Doctor Octopus’u anımsayıp,

Alıntı:
Bu tarz bir filmde ancak bu kadar eğlenebilirdim. Bu tarz derken, hani altı ayınızı demir kordonlara asılı olarak geçirebileceğiniz bir filmden söz ediyorum. İlk kez öyle bir filmde yer aldım ve muhteşem zaman geçirdim. Tek kelimeyke bayıldım diyebilirim. Eğer ki dönüp yeniden Doctor Octopus olacak olsam bir saniye bile düşünmem” dedi.

Yeni bir Peter Parker, Gwen Stacy ve Harry Osborn’a sahip olan seride Doctor Octopus’u da başkasının canlandırabileceğini gözardı etmeyip, bu rollerin herhangi bir oyuncuya ait olmadığını eklemeyi de ihmal etmedi. Yine de “Belki beni Doctor Octopus için yeniden ararlar… Ya da nebileyim, Doctor Octopus’un kötü ikiz kardeşi için.” diyerek şakayla karışık olarak Doctor Octopus’u yeniden canlandırmak istediğini beyan etti.

Bakalım yapımcılar da Alfred Molina’nın bu sözlerini bizim kadar heyecanla karşılayacak mı?

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film