Giriş Kayıt

Harmony Korine, Robert Pattinson İçin Senaryo Yazıyor

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 31 Temmuz 2014 01:16

761 

resim

“Spring Breakers” ve ‘Mister Lonely’nin senaryolarına imza atan Harmony Korine, Robert Pattinson için bir gangster filmi senaryosu yazıyor.

İngiliz oyuncu Robert Pattinson’ın geçtiğimiz Cannes Film Festivali’nde yaptığı açıklamada, “Spring Breakers” ve “Mister Lonely” gibi filmlerden tanıdığımz yönetmen Harmony Korine ile çalışabileceğini belirtmişti. Bunun ardından Esquire’a konuşan Korine, Pattinson için Miami’de geçen bir gangster senaryosu üzerinde çalıştığını söyledi. 2013 yılında yaptığı bir başka açıklamada ise Güneyli bir Gotik suç ailesine odaklanan bir hikaye üzerine çalıştığını dile getirmişti. Pattinson için düşünülen senaryonun bu olduğu konuşuluyor.

“Hiçbir zaman oyunculuk okuluna gitmedim, o yüzden beni gördüğünüz halim kendi kendimi geliştirme çabamdan oluşuyor” diyen Pattinson ekliyor, “Sadece ilgimi çeken projelerde yer almayı seviyorum. Şu ana kadar seçmelerine katılıp reddedildiğim iki film oldu.” Oyuncu, aynı zamanda büyük bütçeli gişe filmlerinde yer alma taraftarı olmadığını dile getiriyor.

Ayrıca, Pattinson son zamanlarda yönetmen ve senaristliğini Brady Corbet’in üstlendiği “Childhood of a Leader” ile meşgul. Hazırlıkları ertelenen film, 1930’larda Birinci Dünya Savaşı sonrasında diktatör olacak bir liderin gençliğini konu alıyor. “Childhood of a Leader” ın 2015’te vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film