Giriş Kayıt
FlashForward (2009-2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Tanıtım] FlashForward (2009-2010)

resim

FlashForward
2009
FlashForward
Dram / Gizem / Bilim-Kurgu42 dk

Yönetmen: Nick Gomez, Bobby Roth, John Polson
Size, geleceğinizden bir kesit gösterilseydi ve gördükleriniz hoşunuza gitmeseydi... Gördüklerinizin gerçeğe dönüşmemesi için ne kadar çabalar, neleri feda ederdiniz? Anlaşılmayan bir sarsıntı aynı anda tüm dünya nüfusunun bilincini 137 saniyeliğine...
7.6 (62,204 Oy)

Dünya'da tüm insanlar birdenbire bayılır. 2 dakika 17 saniye boyunca baygın kalırlar. Baygınlıkları boyunca bulundukları zamandan 6 ay sonraki hayatlarında 29 Nisan 2010 günü saat 10:00'da (amerikan saati ile) ne yaşadıklarını görürler (daha çok gelecekte geçen bir anılarını hatırlar gibidirler). Kendilerine geldiklerinde dünyada birçok kaza ve patlama olmuştur. Zira, işleri başındaki ya da direksiyon arkasındaki birçok insanın bir anda bilincini yitirmesi çeşitli kazalara yol açmıştır. Başta FBI ajanlarımız Mark Benford ile Demetri Noh olmak üzere, dünya üzerinde birçok kişi bu olayın neden olduğunu anlamaya ve 29 Nisan'da ne olacağını, birbirlerinin gelecekteki hikayelerini birleştirerek bulmaya çalışmaktadır.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 29 Eylül 2009 23:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Ben de 1. bölümünü indirdim, daha izlemedim ama dizi hakkında iyi yorumlar var, diziyi takip etmeyi düşünüyorum. Bir arkadaş forumu kullanırken nasıl dizi yada film bilgisi gireceğimizi anlatır mı bilmiyorum da.

İletiTarih: 30 Eylül 2009 00:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici

İletiTarih: 30 Eylül 2009 00:28
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Tamam, teşekkürler marvel.

İletiTarih: 30 Eylül 2009 02:44
Manrique

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
Manrique
Gerçekten çok güzel olacağa benziyor bu dizi. Henüz ilk iki bölümü yayınlandı ama yavaş yavaş kemik izleyicileri oluşmaya başladı bile. Lost'un tahtına diktiği göz sebebi ile birden bire popüler olmuş bir dizi fakat çok da haksız değiller hani Gülücük

Harika bir cast seçimi yapmışlar. Lost'daki karakter isimleri ile Charlie ve Penny de FlashForward'da anacast oyuncuları arasında yer alıyor.

Gerçekten takip etmenizi önerdiğim bir dizi...

İletiTarih: 08 Ekim 2009 14:24
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shagrathian
Dizinin açıkçası biraz abartıldığını düşünüyorum. Lost bitecek diye zaten kederliyiz, hemen yerine bir yenisini koymak istiyoruz sanki. Utandı Ama kendi adıma konuşacak olursam Lost'un yerine herhangi bir diziyi koyabileceğimi pek sanmıyorum.

FlashForward'a gelirsek, bana göre şu an vasatın biraz üzerinde seyrediyor. Oyuncu kadrosu gayet sağlam, çekimler gayet iyi v.s.; görsellik açısından hep olumlu şeyler söyleyebiliriz ancak konunun biraz daha derinleşmesini beklemekteyim.

İletiTarih: 08 Ekim 2009 16:42
Kod56

İletiler: 76

Özel mesaj gönder
Kod56
Son günlerde karşıma çok sık çıkmaya başlamıştı, haftasonu izleme fırsatı buldum ve beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Fringe için de ilk başta güzel duygular besliyordum ama sezon sonuna doğru sıkmaya başlamıştı, umarım bu da öyle olmaz. Ha bir de (bilmem spoiler kapsamına girer mi?) 3. bölümde olayı Kabala'ya bağlamaları biraz reklam kokuyor gibi geldi. İnşallah bunu reklam kampanyasına çevirmeden, kavramın suyunu çıkarmadan temposunu ve gizemini koruyarak devam eder. Her durumda, son zamanlarda seyrettiğim Lost'tan sonraki en yakalayıcı ve sürükleyici dizi diyebilirim. (Sadece kaliteli BK dizileri seyrettiğimi de dip not olarak belirteyim.)

İletiTarih: 12 Ekim 2009 23:39
Beşir Can

İletiler: 650

Özel mesaj gönder
Beşir Can
hemen ilk 3 bölümünü indiriyorum

İletiTarih: 13 Ekim 2009 14:30
pikniktipi

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
pikniktipi
dominic monaghan'ı 4. bölüm sonunda 2-3 saniye de olsa görebildiğimiz dizi.

İletiTarih: 17 Ekim 2009 08:16
Mrhizm

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Mrhizm
oyuncu kadrosu gerçekten iyi. son günlerde popülerlikleri yüksek olan bir kadro. Coupling'ten sonra bir kaç ama sağlam filmde oynamış olan Jack Davenport'da bu kadroda...

İletiTarih: 22 Ekim 2009 07:55
nazo82

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
nazo82
Sanırım koca dünyada şu diziyi beğenmeyen, hatta nefret eden bir tek benim.

Ben de Lost hasretiyle yanıp kavrulduğumuz şu günlerde çok büyük tantana çıkarmasından ve ''gümbür gümbür geliyoruz'' nidalarıyla başımı şişirmesinden mütevellit, ilk bölümü büyük bir heyecanla izledim. Ama 1. bölümü bitirmemle bu defteri kapamam da bir oldu. Şaşkın

Zaten Lost'un kaymağını yemeğe çalışmasıyla itici bir tablo çizen FlashForward, kalite olarak Lost'un yakınından bile geçemez bence. Kıyas kabul edebileceği diziler Heroes ve onun ayarındaki diziler olabilir olsa olsa. Yine Heroes'un bile ilk sezonunu büyük bir iştahla izleyip sonradan tövbe etmiştim bir bölüm daha izlememeye ama FlashForward'a o şansı bile vermeyeceğim. Bay Bay

İletiTarih: 22 Ekim 2009 08:12
Mrhizm

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Mrhizm
evet açıkçası ben de Lost'la karşılaştırılabileceğini düşünmüyorum. ancak yapılan benzetmeler her iki dizinin de "bilinmeyeni bulma çabası"nda yatıyor. tabi şimdiye kadar aynı ayarı yakalayabilmesi güç gibi görünüyor...

İletiTarih: 22 Ekim 2009 08:17
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Lost' a alternatif olup olmayacağını bilemiyorum,zaten böyle bir düşünce geliştirilmesine gerek te yok. Ayrı bir dizidir sonuçta...İlk 4 bölümü zevk alarak izledim.Konu derinleşmeye müsait gibi görünüyor...Aslına bakarsanız, takip ettiğim başka hiç bir dizi yok Gülücük..Bu nedenle,diğer dizilerle kıyaslama yapamıyorum,rahatım bu konuda. Hıhı Füüü üüü üü

İletiTarih: 22 Ekim 2009 10:45
mkolacan

İletiler: 227

Özel mesaj gönder
mkolacan
İlk iki bölümünü izledim..Çok sıkı bir senaryo var, çok iyi, müthiş parlak bir fikir...
Senaryo zekası aynen devam ederse, gün geçtikçe dizinin ismi ışıldamaya başlar ve kendi büyük hayran kitlesini yaratır..

İletiTarih: 24 Ekim 2009 15:05
Fulvio

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
Fulvio
Olaylar çok hızlı gelişiyor bu dizide. Senaryonun sıkıştırıldığı çok belli oluyor. Geniş geniş anlatılmalıydı bence. Öyle olsaydı daha büyük ilgi görebilirdi. Ani bir giriş yapıldığından, dizi birçok insanda olumsuz etki bıraktı. Buna rağmen ben bu dizinin bilerek gölgesinde bırakılmazsa Lost'u geçebileceğini düşünüyorum. Tabii ilerde Lost ile çakışacağı için kısa olacakmış ilk sezon. Sanırım dizi kasten gölgede bırakılacak. yow yow ABC de pek uyanık kanalmış canım. Hıhı

İletiTarih: 25 Ekim 2009 12:27
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film