Giriş Kayıt
Benim Babam, Benim Oğlum (2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
 Benim Babam, Benim Oğlum (2013)
“Kimse Fark Etmiyor”, “Bitmeyen Yürüyüş” ve “Bir Dilek Tuttum” filmlerinin yönetmeninden..

Soshite chichi ni naru
2013
Soshite chichi ni naru
Dram121 dk

Yönetmen: Hirokazu Koreeda
Bu bir iş adamının hikayesi ,para ve başarı hırsıyla gözleri kararmış kendini bile görmeden önüne gelen herşeyi ezip geçecek bir hırsla yaşamaktayken birdenbire onu vuran varoluşçu krizin öyküsü... Hayatının ne kadar anlamsız olduğunu en yakınındakilerin...
7.8 (28,379 Oy)

Bu bir iş adamının hikayesi ,para ve başarı hırsıyla gözleri kararmış kendini bile görmeden önüne gelen herşeyi ezip geçecek bir hırsla yaşamaktayken birdenbire onu vuran varoluşçu krizin öyküsü... Hayatının ne kadar anlamsız olduğunu en yakınındakilerin bile farkında olmadığının farkına varan adam için bu krizin başlamasına neden olan ise, 6 yıldır aslında bir başkasının oğlunu büyüttüğünün farkına varması , gerçek oğlunun doğum esnasında değiştirilmiş olduğunun farkına varması... Hirokazu Koreeda'nın yönetmenliğini yaptığı filmde başrolleri Masaharu Fukuyama, Machiko Ono ve Yoko Maki paylaşıyor.

Not:İngilizce Altyazısı Mevcut.
Like Father Like Son 2013 720p BRRip x264 AAC-JYK sürümü ve farklı sürümler mevcut.

İletiTarih: 06 Mayıs 2014 12:50
En son SonNefesim tarafından 14 Mayıs 2014 13:12 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Altyazı sburcvrne tarafından çevrildi ve eklendi!
(sburcvrne ellerine sağlık)
http://www.turkcealtyazi.org/sub/522971/soshite-chichi-ni-naru.html

İletiTarih: 14 Mayıs 2014 13:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film