Giriş Kayıt
Imagine
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
the_eye

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
the_eye
 [Tamamlandı] Imagine
Imagine 2012 - Andrzej Jakimowski

Imagine
2012
Imagine
Dram105 dk

Yönetmen: Andrzej Jakimowski
2012 Varşova En İyi Yönetmen, İzleyici Ödülü Özgürce hareket edebilmek aynı zamanda şiirsel olabilir mi? Lizbon´da görme engelliler için hizmet veren tanınmış bir klinikte eğitmen olarak işe başlayan Ian, bir grup hastaya ücretsiz mekânsal oryantasyon...
7.3 (2,793 Oy)

Festivalin en güzel filmlerinden biriydi - tekrar izlemekten keyif aldım. Ne yazık ki bulduğum İngilizce altyazı beklentileri karşılamaktan oldukça uzaktı.
Ben de oturdum dinleyerek çevirdim bir akşam.
Ama ne yazık ki "altyazı gönderimine kapalı" imiş - malum adreslerden birine yüklemek zorunda kaldım.

İletiTarih: 15 Mart 2014 00:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 15 Mart 2014 00:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
Ellerine sağlık.

İletiTarih: 15 Mart 2014 01:10
hakanPolat

İletiler: 413

Özel mesaj gönder
hakanPolat
Teşekküler, ö.m ile gönderebilir misin?

İletiTarih: 15 Mart 2014 02:35
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18377

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 15 Mart 2014 03:13
the_eye

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
the_eye
Arkadaşlar, altyazı OpenSubtitles'da.
Özel mesaj ile isteyenlere kes - yapıştır olarak ilettim, doğrudan link isteyenlere de yine ö.m. ile gönderdim.
Fakat açıkcası açık link'i forum'a yerleştirmek sorun yaratır mı, bilemiyorum; moderatör arkadaşları zor durumda bırakmak istemem.

Teşekkürler, keyifli seyirler.

İletiTarih: 15 Mart 2014 13:31
hakanPolat

İletiler: 413

Özel mesaj gönder
hakanPolat
Teşekkürler, altyazıyı aldım.

İletiTarih: 15 Mart 2014 19:00
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Teşekkür ederim, sayenizde izleyebileceğim...
Saygılar

İletiTarih: 15 Mart 2014 19:45
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film