Giriş Kayıt

Vampir Akademisi Geliyor!

1. Haberler
  2. Sinema
ibrahim254 - 06 Ocak 2014 20:34

1702 

resim
Sinema dünyasının yeni Alacakaranlık serisi olmaya aday film serisi Vampir Akademisi'nin ilk filmi yakında vizyonda olacak.

Dünyanın dört bir yanında toplamda 35 ayrı ülkede satışa sunulan ve en çok satanlar listesinde uzun süre kalmayı başaran Vampir Akademisi roman serisinin ilk uyarlaması yolda. Açlık Oyunları ve Alacakaranlık (Twilight) serileri gibi yeni bir akım başlatması beklenen Vampir Akademisi filmleri ise her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona girecek. Vampir mitolojisi hakkında derin bir araştırma sonrası Richelle Mead tarafından yazılan seri alıştığımız romantik vampir hikayelerinin dışına çıkıyor.
Yarı insan ve yarı vampir, kısacası Dhampir olan Rose adlı karakter ve en yakın arkadaşı, tek koruyucusunun Vampir Akademisi'ndeki maceralarını anlatan film, üç ayrı vampir klanının kanlı çatısmasına da sahne olacak. Filmin başrollerinde Zoey Deutch, Cameron Monaghan ve Sarah Hyland yer alıyor. Vampir Akademisi serisinin ilk filmi 14 Şubat 2014'te vizyona girecek.

kaynak:beyazperde

Yorumlar

TheJoKeR 06 Ocak 2014 21:43
Tek bekleme sebebim Sami Gayle oynayacak.Tabi ne kadar gözükür bilemeyeceğim.Çok Mutlu.Yoksa 5 para edeceğini düşünmüyorum.
gizemlover 06 Ocak 2014 21:54
tek güzel oyuncu zoey deutch için gideceğim yoksa diğer oyuncular senaryo falan beş para etmez
Blocked 07 Ocak 2014 01:32
Alacakaranlık (Twilight) ve Açlık Oyunları (Hunger Games) serilerinden sonra en büyük beklentiye sahip seri olan Vampir Akademisi (Vampire Academy), ülkemizdeki yasal Facebook sayfasında 93 binin üzerinde hayran sayısı ile bir serinin ilk filmi için açılmış sayfalar arasında ülkemizde açık ara en yüksek rakama vizyonuna henüz 6 hafta kala ulamış durumda.
Neredeyse tüm internet sitelerinde pek çok defa fragmanları, haberleri yayınlanan film, şimdiden adeta bir efsaneye dönüşmek üzere.

Uluslararası sektörel sitelerde (ekteki tanıtım dosyasında 12. sayfada görüldüğü üzere) Transformers 4 ve Captain America… gibi önemli filmlerden daha yüksekte, 2014’ün en çok beklenen 2. filmi olarak görülmekte.

Filmimizin dağıtılmış olan ilk fragmanının gösterimini sürdüren sinemalardan gelen geri dönüşler de bu internet üzerindeki hareketliliği ispat eder nitelikte.
Afişler üzerine çalışmalar devam etmekte olduğu ve en iyi hali ile sinemalara ulaştırmak istediğimiz için maalesef afişler beklediğimizden biraz gecikti, özür dileriz.
En geç 15 Ocak’a dek afişler ve yeni fragmanları sizlere ulaştırmayı planlıyoruz.

Filmimiz ile ilgili çeşitli görseller, internet ve çeşitli mecralarda çıkan haberler, çeşitli karşılaştırmalar içeren bir tanıtım dosyası ektedir. İncelemenizi rica ve tavsiye ederim…

Ayrıca, filmimiz için bazı özel tanıtım çalışmaları da planlanmakta. Bunları da sizlerle önümüzdeki günlerde paylaşacağım.

Bana gelen mail bu yönde ,bende olduğu gibi sizinle paylaşıyorum arkadaşlar..

Filme ait vermiş olduğum linkten ve film hakkında pdf formatında hazırlanmış görsel materiali indirebilirsiniz..https://www.dropbox.com/s/8q8q6hxrxt5hrdt/Vampir_Akademisi_2014.pdf

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film