Giriş Kayıt

'The Sandman' Beyazperdeye Geliyor

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 17 Aralık 2013 15:22

893 

resim

DC Comics'in en önemli süper kahramanlarından "Sandman"in beyazperdeye uyarlanabilmesi için iki önemli isim yapımcılık rollerini üstleniyor.

DC Comics'in süper kahramanlarından "The Sandman" "Kalbim Sende / Don Jon" filminin oyuncusu Joseph Gordon-Levitt ve "Kara Şövalye / Dark Knight" filminin senaristi David S. Goyer'in yapımcılığıyla seyircisine kavuşacak. Warner Bros'un finansmanını üstlendiği yapımda çizgi roman serisinin yaratıcısı Neil Gaiman da yapımcılardan biri olarak yer alıyor. Yapımcılardan biri olacağı kesinleşen Gordon-Levitt'in filmde yer alma ya da filmin yönetmenliğini üstlenme gibi ihtimalleri de var. Gelişmeleri resmi Twitter hesabından duyuran Altın Küre adayı ünlü oyuncu, "Bayanlar baylar, 'The Sandman' projesinde David Goyer, Warner Bros ve Neil Gaiman'la çalışacağımı söylemekten onur duyuyorum" diye yazdı. Filmin yönetmenliğini üstlenip üstlenmeyeceği hakkında gelen sorulara da cevap veren Gordon-Levitt, "Netleştirmek adına söyleyeyim; filmin kadrosuna yapımcı olarak dahil oldum. Geri kalan konular için hep birlikte bekleyip göreceğiz. Sevindiğiniz için mutluluk duydum. Ben de çok heyecanlıyım" diye konuştu.

"Kalbim Sende / Don Jon" ile ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştiren Gordon-Levitt'in yönetmenliği de üstlenmesi beklenen proje, çizgi roman serisinin baş kahramanı, Hikayeler Prensi Morpheus'un maceralarını ve krallığını korumak için verdiği mücadeleleri konu alacak. 1988 ile 1996 yılları arasında yayınlanan, 10 cilt halinde toplam 75 sayıdan oluşmuş çizgi roman serisinin hangi bölümünün konu alınacağı ise açıklanmadı.

Milliyetsanat

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film