Giriş Kayıt

Dedikodu: Ben de Özledim Dizisi Sona Eriyor

1. Haberler
  2. Dizi
CruSuS - 01 Aralık 2013 23:14

902 

resim

TRT 1 ekranlarında yayımlanan Leyla ile Mecnun dizisinin sona ermesiyle birlikte ekip Star TV’ye geçiş yapmış ve Ben de Özledim ile hayranlarıyla yeniden buluşmuştu. Aslında dizinin çekirdek hayranları tarafından bir hayli beğenilen ve her geçen bölüm daha iyiye gittiği söylenen Ben de Özledim, dedikodulara göre sona eriyor.

İnternette konuşulanlara göre Ben de Özledim dizisi 9. bölüm ile birlikte final yapacak ve ekranlara veda edecek. Sebebi ise düşük reytingleri olarak gösteriliyor. Yine de Star TV kanadından ya da dizinin yapımcılarından resmi bir açıklama gelmediğini ve bu haberi bu yüzden ‘dedikodu’ klasmanına aldığımızı belirtelim.

Hatırlarsanız Ben de Özledim, Leyla ile Mecnun dizisine bile göndermeler içeriyordu. Hatta üçüncü bölümde yer alan Grand Theft Auto göndermesi ile oyuncu kitlesinin de kalbinde taht kurmayı başarmıştı. Benim açımdan oldukça kaliteli (Türkiye standartlarının çok üzerine kaliteli de diyebilirim) bir yapım olmasına rağmen izlenmiyor olması üzücü.

Ülkemizde yeniden yapımların, arak senaryoların, leş dramların bu kadar popüler olup da Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim ya da İşler Güçler gibi kaliteli komedilerin anlaşılamıyor olması da oldukça vahim bir durum. Ben de Özledim dizisinin sona erecek olması, 2014 yılında yine Star TV ekranlarında yayımlanacak olan ve İşler Güçler ekibinin elinden çıkan Kardeş Payı adlı dizi için de bizleri bir hayli olumsuz düşünmeye itti diyebilirim. Umarımben yanılırım ve Kardeş Payı ekranlarda kalmaya devam eder.

Aynı şekilde Ben de Özledim dizisiyle ilgili olarak kulağımıza gelen bu dedikodular da asılsız çıkar.

Superkarga

Yorumlar

HüzünlÜ 01 Aralık 2013 23:55
bu dizi bitirilir miydi be arkadaş Sümüklü

Mawashi 02 Aralık 2013 00:06
Gidin Arka Sokaklar izleyin o zaman.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film