Giriş Kayıt

Freddie Mercury Ben Whishaw mı Olacak?

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 23 Ekim 2013 20:02

715 

Queen'in bateristi Roger Taylor Freddie Mercury'yi canlandıracak oyuncunun Ben Whishaw olmasını istediklerini söyledi

resim

Queen'in bateristi Roger Taylor bir türlü başrol bulunamayan Freddie Mercury'nin biyografik film projesiyle ilgili konuştu.

The One Show'a konuk olan Taylor, "Skyfall" oyuncusu Ben Whishaw'ın filmde Queen'in efsanevi solisti Freddie Mercury olarak yer almasını istediklerini açıkladı. Çekimlerine başlanacak biyografik bir filmde Queen'in efsanevi vokalisti Freddie Mercury'i canlandırması planlanan ünlü aktör Sacha Baron Cohen, aktör ve yapımcıların 'filmin tonu' üzerine anlaşamaması üzerine projeden ayrılmıştı. Sacha Baron Cohen'in projeden ayrılmasından sonra Mercury rolünü canlandıracağı konuşulan isimler arasında "Harry Potter" serisinin başrolü Daniel Radcliffe geçiyordu. Radcliffe konu üzerine bir röportaj vererek bunun tamamen uydurma olduğunu ve kendisinin kesinlikle rol için uygun olmadığını açıkladı. Role aday olan isimler arasında ise "Downton Abbey"deki Thomas Barrow rolüyle tanınan İngiliz oyuncu Rob James-Collier ve "The Best Possible Taste" filminde Mercury'yi canlandırmış olan James Floyd bulunuyor.

Milliyetsanat

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film