Giriş Kayıt

Süper Kahramanlar Detroit'te Buluşacak

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 30 Ağustos 2013 15:01

1284 

resim

Henry Cavill'in Superman, Ben Affleck'in ise Batman olarak kamera karşısına geçeceği Man of Steel 2 ile ilgili detaylar şekilleniyor.

The Michigan Film Office, Superman ve Batman'in buluşacağı filmin, Detroit'te çekileceğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, filmin çalışmalarına 2014 yılının ilk çeyreğinde başlanacak.

Prodüksiyon ekibinin çekimler sırasında Michigan'da 400'den fazla işçiye iş vereceği de gelen haberler arasında.

The Michigan Film Office Müdürü Margaret O'Riley, filmle ilgili; "Yetenekli ekibimizle çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyoruz. Bu projenin Michigan eyaletindeki film endüstrisini destekleyeceğini düşünüyorum" dedi.

Filmin yönetmeni Zack Snyder ise; "Detroit, filmin arka planına çok yakışacak" açıklamasını yaptı.

Amerika'nın en büyük otomativ merkezlerinden biri olan Detroit, geçtiğimiz temmuz ayında iflas koruma talebinde bulunmuştu. Filmin, Detroit ekonomisini hereketlendireceği düşünülüyor.

Milliyetsanat

Yorumlar

asab26 30 Ağustos 2013 19:21
Merakla bekliyoruz. Özellikle Ben Affleck'in performansını merakla bekliyorum Çok Seviyor
abstergo78 30 Ağustos 2013 21:23
ben affleck isminin ben bukadar çok ses getireceğini tahmin etmemiştim en alakasız ilgisiz konularda dahi ismi geçti yorumu yapıldı siyasete girdi ;çok şaşırdım gerçekten

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film