Giriş Kayıt

'Robin Rolünde Değilim'

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 28 Ağustos 2013 17:30

1200 

Yeni Batman seçilen Ben Affleck hakkındaki tartışmalar devam ediyor. Ünlü aktörün yakın dostu Matt Damon ise Affleck’i destekleyerek, Robin rolünde olmayacağını vurguladı.

resim

ABD’li aktör Matt Damon, Superman ve Batman’i aynı filmde buluşturacak yapımda Batman rolü için seçilen Ben Affleck’i destek çıktı.

Damon, Times of Indıa’ya verdiği röportajda, Affleck’in ‘muhteşem’ olacağını belirtti. Damon, “İnternette birçok insan bu konu hakkında söyleniyor. Ben, Kral Lear’ı değil Batman’i oynayacak. Bu rol onun becerilerinde var. Ben’in son işlerine bakanlar bunu anlayabilir” dedi.

Matt Damon’ın filmde Affleck’in yanında Robin’i canlandıracağı da internette alay konusu olmuştu. Damon bu konuya da açıklık getirdi ve Robin rolünde olmayacağını ifade etti.

Çizgi romanın ve bir önceki Batman serisinin hayranlarının internette başlattığı kampanya ise 80 bin aşkın imzaya ulaştı.

ntvmsnbc

Yorumlar

kenny_c 28 Ağustos 2013 22:22
Şayet Nolan, üçlemesinde Christian Bale ile çalışmamış olsaydı Ben Affleck'in Batman olması bu kadar olay olmazdı ama Affleck adına ne yazık ki bir Dark Knight üçlemesi var ortada ve Affleck'in Christian Bale'in Batman'e kattığı ağırlık ve karizmayla baş etmesi zor görünüyor ama belli mi olur beyazperde bu, belki de severiz.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film