Giriş Kayıt

Oldboy Remake Filminden Yeni Fotoğraflar Geldi

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 22 Ağustos 2013 21:55

1009 

resim

Ünlü Kore yapımı Oldboy filminin Hollywood uyarlaması, geçtiğimiz ay başında fragman ve poster ile görücüye çıkmıştı. Ünlü yönetmen Spike Lee’nin üstlendiği yapım, başrolünde Josh Brolin ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

Park Chan-Wook’un Kore yapımı filminin senaryosunu günümüze uyarlayarak tekrardan ele alan film, temelde aynı konuda ilerliyor. Samuel L. Jackson da farklı bir karakterle rol aldığı filmden şimdi de yeni fotoğraflar geldi. Fotoğraflarda Samuel L. Jackson’ı ilginç bir saç tasarımıyla, Josh Brolin’i de esas filmin ünlü çekiç sahnesini betimleyen elinde çekiçle görüyoruz.

Orijinaline görsel anlamda sadık kalarak çekilen filmin fotoğrafları da bunu betimliyor. Lafı fazla uzatmadan Oldboy remake’ten yeni fotoğrafları sizlerle paylaşalım.

superkarga

6. Resme bakınca, orijinal filminde ki ahtapot sahnesi geldi aklıma. ben olmuşum televizyon

Yorumlar

kralcapan 23 Ağustos 2013 23:04
gidin orjinali izleyin bu ne ya tekrar çekim yapmak orjinali çok beğendim hatta filmi izledikten sonra benzer film zevkine sahip arkadaşı arayp 1 saat tartışmıştık ve nasıl bir zihin bunu kurgular diye yönetmeni hem eleştirdik hemde hayran kaldık ama yeni çekimleri bir türlü sevemedim (çizgi roman serileri bu eleştirimin dışındadır)

olacakları şimdiden söyliyeyim şimdi filmi ilk defa yeni filmle izleyecek olanlar çok beğenecek orjinali izlemiş olanlar ise beğenmeyecek haklı biçimde bir sürü tartışma yaşanacak

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film