Giriş Kayıt
Giti biti son Vay be Spartacus te hayal oldu
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
xxxkeyyy

İletiler: 90

Özel mesaj gönder
xxxkeyyy
 Giti biti son Vay be Spartacus te hayal oldu

Spartacus: Blood and Sand
2010
Spartacus: Blood and Sand
Aksiyon / Macera / Biyografi55 dk

Yönetmen: Jesse Warn, Michael Hurst, Rick Jacobson
Arenada efsaneler kanla yazılır... Rome dizisinin tarihi gerçekçiliği 300 filminin görsel mükemmelliğiyle buluşuyor, tarihin en asi kahramanı Spartaküs, televizyonu fethediyor. 2010'un en ses getiren dizisi Spartacus: Blood and Sand. Romalıların ihanetine uğradı,...
8.5 (258,489 Oy)

Andy keşke andy oynayabilseydi o oynasa garanti daha heyecanlı olurdu diyorum ve dizi hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 13 Nisan 2013 16:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Cümleten geçmiş olsun .. Final bölümü gerçekten güzeldi.. Ama içimden niye daha uzun bir final bölümü çekmediler demedim değil hani .. Uzun zamandır güzel bir finalle biten nadir dizilerden biri oldu

İletiTarih: 14 Nisan 2013 03:58
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film