Giriş Kayıt
Desperate Housewives (2004-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici


Kayıt: 18.11.2008
İletiler: 4436
Şehir: Harikalar Diyarı
Yaş: 36 Balık


twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Tanıtım] Desperate Housewives (2004-)

resim


Desperate Housewives
2004
Desperate Housewives
Komedi / Dram / Gizem45 dk

Yönetmen: David Grossman, Larry Shaw, David Warren
Herkesi şaşırtarak, beklenmedik bir anda intiharı seçen Mary Alice Young, “oralardan bir yerden” dört yakın arkadaşının yaşadıklarını anlatıyor. Dört ev kadınının rutin yaşamları ne kadar sıkıcı ve tekdüze görünse de işin gerçeği hiç de...
7.6 (140,211 Oy)


İlk bakışta Wisteria Lane’de yaşayan bu ev hanımlarının sıradan karakterler olduğunu düşünebilirsiniz. Dizinin adı sizi yanıltmasın. Bu kadınlardan hiçbiri ‘umutsuz’ değil. Aksine hedefledikleri şeyleri başarmak uğruna yapmayacakları şey yok. Bunun böyle olduğunu da daha ilk bölümden anlamaya başlıyorsunuz.

Dizi, hiç de sıradan olmayan 5 ev hanımının üzerinde dönüyor. Ana karakterlerimizden Mary Alice’in intiharı ve ardında bıraktığı mektup ile diğer kadınlar kendilerini büyük bir gizem ve suç ağının içinde buluyor. Oturdukları mahalle onlar için artık eski, sakin Wisteria Lane değil. Olayın ardından her birini daha yakından tanımaya başlıyoruz. Zamanla, dışarıdan bakıldığında oldukça sıradan görünen bu kadınların aslında nasıl karakterlere sahip olduğunu görüyoruz. Her birinin sorunları, ilişkileri ve sırları hakkında gerçekleri öğreniyoruz. Ve biliyoruz ki ‘Herkesin bir kirli çamaşırı vardır”.

Desperate Housewives son iki sene içinde Amerikan televizyonlarının en etkileyici yapımlarından biri olduğunu ispatladı. Yarattığı tartışmalar, Katolik Kilise’sine kadar uzandı. Evlilik, ebeveynlik, cinsel tercih gibi konularda oldukça cesur ve çarpıcı sahneler dizide yer aldı. Amerikan muhafazakar kesiminin ciddi tepki ve tehditlerine rağmen dizi hâlen yayında ve üçüncü sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin bir diğer artısı da oyuncuların kalitesi. Ev hanımlarımız iki senede televizyonla alakalı her ödülde muhakkak aday gösterildiler. Çoğunu da kazandılar.

Wisteria Lane’de olanlara kayıtsız kalmamak sizin elinizde. Unutmayın, bu ev hanımları bildiğiniz ev hanımlarından değil…

İletiTarih: 15 Temmuz 2009 13:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
FAÇALI - 2Kayıt: 23.02.2008
İletiler: 124
Şehir: Kayseri


twitter Özel mesaj gönder
FAÇALI - 2
Sevdiğim dizilerden birisidir. 3. Sezonu bitirip bırakmıştım ve tekrar devam etmeye karar verdim. =)

İletiTarih: 23 Ekim 2009 00:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film