Giriş Kayıt
Sabrina, the Teenage Witch (1996)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
coolleader

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
coolleader
 Sabrina, the Teenage Witch (1996)

Sabrina, the Teenage Witch
1996
Sabrina, the Teenage Witch
Komedi / Aile / Fantastik22 dk

Yönetmen: Gary Halvorson, Kenneth R. Koch, Brian K. Roberts
16 yaşında cadı olduğunu öğrenen Sabrina (Melissa Joan Hart), halaları Hilda (Caroline Rhea)ve Zelda (Beth Broderick) ile yaşamaktadır. Konuşan kedisi Salem (seslendirme: Nick Bakay) ile birlikte bu evde büyü yapmayı öğrenir. | Gönderen: Splash...
6.7 (43,284 Oy)

"Sabrina the teenage witch" Hartbreak Films'in 1996 ve 2003 yılları arasında çevirdiği gençlik dizisi. Dizi 7 sezon boyunca önce ABC, daha sonra WB kanalında gösterildi. Konusu; 16 yaşında cadı olduğunu öğrenen Sabrina (Melissa Joan Hart), halaları Hilda ve Zelda ile yaşamaktadır. Konuşan kedisi Salem ile birlikte bu evde büyü yapmayı ve bunla yaşamayı öğrenir.

Şöyle bir baktım sabrinayı hiç bi yerde göremedim hatta maalesef altyazısı bile yok Gülücük ama bu popüler dizi dönemi başlamadan önce sabrina wardı vardı hatta eminim bir çoğumuz onla büyüdük o yüzden tarihin tozlu sayfalarına doru gitmesine göz yumamadım Gülücük

Edit: Yazım hatası.

İletiTarih: 04 Aralık 2009 01:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Bu diziden bahsedince aklıma başarısız Türk uyarlaması Acemi Cadı mıydı neydi o geliyor Gülücük

İletiTarih: 04 Aralık 2009 01:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
fer88

İletiler: 61

Özel mesaj gönder
fer88
Keşke altyazısı olsaydı yeniden izlerdim çocukken severek izlerdim hatta 2 tanede filmi çekilmişti onlarıda izlemiştim güzel dizi keşke çeviren biri olsa

İletiTarih: 09 Ocak 2011 17:00
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film