Giriş Kayıt

One Direction'ın 3D Filminin Fragmanı Yayınlandı

1. Haberler
  2. Sinema
CruSuS - 12 Şubat 2013 14:11

3663 

resim

Tüm dünyayı saran One Direction fırtınası beyazperdede devam ediyor. 3D filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Fragmanda gördüğümüz sahneler oldukça eğlenceli ve ekibin şimdiye kadar görmediğimiz bir çok yüzünü görme fırsatı sunuyor gibi.

Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Liam Payne ve Louis Tomlinson’u doya doya izleyebileceksiniz!

Konserlerin kamera arkalarından, gün içinde beraber geçirdiği vakte kadar birçok şeyi barındıran filmi grubun hayranları sabırsızlıkla bekliyor.

Sony Pictures işbirliğiyle çekilen filmin yönetmenliğini Morgan Spurlock yaptı. Film, One Direction’un hikayesini ele alıyor ve grubun birçok şehir ve ülkelerde verdiği konserlerden kısa kesitler sunuyor.

Konser öncesi, konser anı ve sonrasında yaşanan her şeyi beyaz perdeye aktaran filmin 3D olmasının en büyük nedeni; milyonlarca One Direction hayranın kendilerini izledikleri konserdenbir parça olarak görebilmesi ve doya doya eğlenebilmesi...

Acunn

Yorumlar

_The Sinner_ 12 Şubat 2013 19:37
Bence çok saçma. Uğraşılmaması gereken bir şeyi bir de 3D yapmışlar. Valla helal olsun.
ewrey 12 Şubat 2013 21:19
Film yapmayan bir bunlar kaldıydı zaten. hahahahaha
Aranelevo 12 Şubat 2013 21:37
Karar verdim, ben de film yapacağım. hahahahaha
mantunic 12 Şubat 2013 21:57
İTÜ'lülere üzülüyorum Hıhı statlarında konser verecekler Rus ruleti

Düzeltme: Justin Bieber'dı o ya, hep karıştırıyorum bunları yakaladım
CruSuS 12 Şubat 2013 22:21
Öncelikle kesinlikle doğru bulmuyorum. Fakat ben Cem Yılmaz yaptığına kafayı taktığımdan, buna çokta sizin gibi bakmıyorum. Hehehehe Dünya çapında çok kısa sürede çok büyük bir kitleye sahip olmuş bir grup.Cem Yılmaz'ın Stand Up gösterisini gidip sinema'da izleyeceğime bunu izlerim.yakaladım Bu durum başka bir zamana gelseydi gene bunları söylermiydim şüpheli. yakaladım

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film