Giriş Kayıt
Terminator The Sarah Connor Chronicles (2008-2009)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
CaSo

İletiler: 111

Özel mesaj gönder
CaSo
 [Tanıtım] Terminator The Sarah Connor Chronicles (2008-2009)

resim

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
2008
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Aksiyon / Dram / Bilim-Kurgu60 dk

Yönetmen: Charles Beeson, Jeffrey G. Hunt, David Nutter
Sarah Connor ve John Connor karakterlerinin serüvenleri Terminator 2 ile Terminator 3 arasındaki bölümü kapsamaktadır....
7.6 (63,059 Oy)

Terminator film serisinin dizi versiyonu.
Arnold Schwarzenegger'in oynadığı dost robot rolünde Summer Glau'yu Cameron adıyla görüyoruz.

Connor'ın genç halini gördüğümüz dizide babasını kaybetmiş bir çocuk olan Connor'ı Thomas Dekker canlandırıyor.

Ve geldik Sarah Connor'a, Sarah'ı Lena Headey canlandırıyor ve oğlunu canı pahasına korumaya çalışan bir anne olarak karşımıza çıkıyor.

Gelecekten gelen Derek Reese(Brian Austin Green)(Connor'ın amcası)'de elinden gelen yardımı yapmaya çalışıyor.

Connor'ın aşklarına da sahne olan dizi genelde Skynet'in oluşmasını engelleme ve hayatta kalma mücadelesiyle geçiyor..

Başarılı 2 sezona rağmen dizinin 18 Mayıs 2009'da Warner Bros tarafından gelecek sezonun çekilmemesine karar verildi.

Josh Friedman'da yaptığı açıklamada dizinin fanların sayısının 10 milyondan az olmasından ve dizinin iptalinden duyduğu üzüntüyü dile getirerek diziyi kafalarda bir yığın soru işaretiyle bitirmek zorunda kaldı...

Yazılar tamamen bana(CaSo) aittir....

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 21 Temmuz 2009 01:05
En son CaSo tarafından 21 Temmuz 2009 02:27 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shagrathian
Eline sağlık, CaSo. Saygılar
Yazık oldu dizimize. İkinci sezon çok "arkası yarın" şekilde bitmişti. Sümüklü

İletiTarih: 21 Temmuz 2009 02:07
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
CaSo

İletiler: 111

Özel mesaj gönder
CaSo
Diziyi halen kurtarma çabası verenler var ama şahsen ben artık geri dönüşü olacağını sanmıyorum...
Yinede bakmak isteyenler buraya tıklayarak ulaşabilirler...

İletiTarih: 21 Temmuz 2009 02:43
mkolacan

İletiler: 227

Özel mesaj gönder
mkolacan
Şaşırdım..Hiç fena da değildi yahu..
Yani Terminatör serisinin şanına leke getirecek bir yapım değil, aksine efsaneyi güçlendirecek ciddi bir çalışamaydı..
Zira ne zamandır yeni sezon ilanını bekliyorum, hiçbir hareket yoktu..
Kesinlikle doğru bir karar değil , yeniden düşünmeliler..

İletiTarih: 14 Eylül 2009 01:56
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film