Giriş Kayıt
Android için SubtitleEditor
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
RecepAyan

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
RecepAyan
 [Yapım Aşamasında] Android için SubtitleEditor

Merhaba arkadaşlar,

Android üzerinde çalışması için bir tür altyazı düzenleyeci üzerinde çalışıyorum ve test edilmesi için tablete sahip çevirmen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Uygulama yapısı itibari ile tabletler için daha uygundur ama denemelerimde S3 üzerinde de fena olmadığını gördüm.

- Şimdilik yalnızca .srt uzantılı dosyaları desteklemektedir,
- Başlangıç olarak İngilizce ve Türkçe karakter kodlamalarına sahip,
- Altyazıların karakter kodlamasının değiştirilmesi fonksiyonu mevcut,
- Şimdilik yalnızca çevirme gecikme fonksiyonu mevcut,

- Satır ekleme/çıkarma fonksiyonu (satır numarasına tıklanarak yapılabilir)
- FPS değişimi (şimdilik yalnızca çoğunlukla kullanılan 3 değer mevcut)

- Geliştirme süresince ana dizininizde "SEKayit.txt" adında bir dosyaya geliştirme kayıtları atılacaktır herhangi bir sorunda bi dosya ile birlikte bildirebilirsiniz

- Altyazı birleştirme fonksiyonu

Malum çevirmen olmadığım için en çok hangi fonksiyonlara ihtiyaç duyulur bilmiyorum bunun için de geri beslemeleriniz güzel olabilir.

Eklenecekler;
- Yeni diller için karakter kodlama desteği,
- Uygulama arayüzü için dil paketleri

Düzeltilecekler;
- Menü pencere boyutları yeniden düzenlenecek

uygulamayı denemek isteyenler için apk'sı aşağıdadır.
4.0 veya üzeri için derlenmiştir

SubtitleEditor APK

resim
resim

Düzeltme: [screable] link düzeltilmiştir.

İletiTarih: 06 Şubat 2013 00:13
En son RecepAyan tarafından 31 Mart 2013 20:43 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
RecepAyan

Özel mesaj gönder
RecepAyan
her ne kadar kimse ilgilenmese de yaptığım bazı değişiklikler ve eklediğim bazı fonksiyonlarla yeni versiyon linki düzeltilmiştir ve bilgiler eklenmiştir

İletiTarih: 07 Şubat 2013 16:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
achillues

İletiler: 644

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
achillues
« RecepAyan » yazdı:
her ne kadar kimse ilgilenmese de yaptığım bazı değişiklikler ve eklediğim bazı fonksiyonlarla yeni versiyon linki düzeltilmiştir ve bilgiler eklenmiştir

Çok güzel bir proje... Aslında ben ilgilendim fakat link çalışmadı tablette. Tekrar deneyeceğim.
Buna benzer uygulama arayıp duruyordum. Maalesef aldığım tablette de sorun cıktı ve su an akıbeti belli değil. Ama kullanmaya devamö edersem deneyeceğim... Geri bildirimde de bulunurum...Saygılar

İletiTarih: 07 Şubat 2013 17:25
Aranelevo

İletiler: 1891

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Aranelevo
Akşama doğru deneyeceğim. Saygılar

İletiTarih: 07 Şubat 2013 17:30
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Linki düzelttim umarım olmuştur. Gülücük)

İletiTarih: 07 Şubat 2013 17:54
RecepAyan

Özel mesaj gönder
RecepAyan
Düzeltme için teşekkürler,

Deneyen arkadaşlar karşılaştıkları sorundan kısaca bahsederlerse üzerinde çalışmam için rahat olur,

Bunun haricinde deneseniz bile ilk entrymi okuyup acaba hangi fonksiyonlar eklenmeli neler olmalı onlar hakkında fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

İletiTarih: 07 Şubat 2013 19:14
RecepAyan

Özel mesaj gönder
RecepAyan
deneme şansı olan oldu mu acaba Gülücük

son versiyon ilk yazımdakidir.

İletiTarih: 09 Şubat 2013 21:25
Aranelevo

Aranelevo
Tablet ve telefonumda denedim, çalıştıramadım. Altyazıyı yükledğim anda "program durdu" hatası aldım. Saygılar

İletiTarih: 09 Şubat 2013 21:30
RecepAyan

Özel mesaj gönder
RecepAyan
son versiyonu deneyebilir misiniz?

normal şartlarda ana dizininizde SEKayit.txt adında bir dosya açacaktır ve hata durumunda bu dosyayı gönderebilir misiniz?

İletiTarih: 09 Şubat 2013 21:32
Aranelevo

Aranelevo
« RecepAyan » yazdı:
son versiyonu deneyebilir misiniz?

normal şartlarda ana dizininizde SEKayit.txt adında bir dosya açacaktır ve hata durumunda bu dosyayı gönderebilir misiniz?

Son sürümleri denedim zaten. Dediğiniz dosyayı bulamadım. Şok

İletiTarih: 09 Şubat 2013 21:40
RecepAyan

Özel mesaj gönder
RecepAyan
android versiyonlarınız 4.0 veya üzeri mi acaba?

İletiTarih: 10 Şubat 2013 01:17
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film