Giriş Kayıt
Hayalet Öğrenciler / Promoción Fantasma (28 Haziran 2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
 Hayalet Öğrenciler / Promoción Fantasma (28 Haziran 2013)

resim

Promoción fantasma
2012
Promoción fantasma
Macera / Komedi / Fantastik88 dk

Yönetmen: Javier Ruiz Caldera
Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı...
6.3 (3,692 Oy)

Film Hakkında:

Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür!

Alşılagelmişin oldukça dışında bir hikayeyle yönetmen koltuğuna geçen Javier Ruiz Caldera, Cristóbal Garrido ve Adolfo Valor tarafından yazılan bu ilginç hikayeyi sinefillerle buluşturuyor. Aksiyon, macera, bilim kurgu , fantastik ve komedi türlerinin hepsi, bu filmi betimlemek için kullanılabilir..

İletiTarih: 11 Ocak 2013 23:06
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 28 Haziran 2013 00:02 - Avangart tarafından
Taşındığı Forum: Gelecek Filmler > Vizyondaki Filmler
gul1kere

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
gul1kere
Fragman değil de filmin altyazısı ne zaman çıkacak acaba? Herhangi bir bilginiz var mı?

İletiTarih: 01 Temmuz 2013 22:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
KiteRunner

İletiler: 1063

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
KiteRunner
Filmin fragmanını ilk gördüğümde konusunu çok beğendim, çevirisine talibim Hıhı Sitedeki altyazı görüldüğü üzere yetersiz. Düzgün, sağlam bir altyazı çıkar çıkmaz el atmayı düşünüyorum, altyazı düştükten sonra kısa sürede biter diye ümit ediyorum.

@gul1kere zamanı geldiğinde Füüü üüü üü

İletiTarih: 01 Temmuz 2013 22:58
jubafitano

İletiler: 610

Özel mesaj gönder
jubafitano
En çok beklediğim filmlerden... Çok merak ediyorum açıkçası Gülücük

İletiTarih: 02 Temmuz 2013 02:00
Taşındı: 12 Ocak 2014 15:01 - Sinigami tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film