Giriş Kayıt

İnanılmaz Örümcek Adam 2’ye Martin Sheen Ben Amca Olarak Dönüyor!

1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 02 Ocak 2013 20:00

1692 

resim

İnanılmaz Örümcek Adam’da Ben amca karakterini canlandıran Martin Sheen, katıldığı bir programda ikinci filmde de aynı rolü sürdüreceğini açıkladı.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 neredeyse kadrosunu tamamlamış gibi gözüküyor. Filme Jamie Foxx kötü adam Electro karakteriyle katılmıştı. Mary Jane Watson’ı ise Shailene Woodley’nin canlandıracağı açıklanmıştı. Son olarak ise Dane DeHaan’ın Harry Osborn karakteri için seçildiği açıklanmıştı. Birinci filmden ise Andrew Garfield ve Emma Stone, Peter Parker ve Gwen Stacy olarak rollerini devam ettirmeyi garantilemişlerdi.

Marc Webb’in yönettiği İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmine bir oyuncunun daha devam edeceği kesinleşti. İrlanda’da yayınlanan The Late Late Show programına katılan Martin Sheen, Şubat’ta çekimlerine başlanacak İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmine Ben Amca olarak döneceğini açıkladı. Sheen çok fazla detay vermemekle beraber şunları söyledi: “ Beni yeniden aradılar, hangi kısımda oynayacağımı bilmiyorum ama bir sonraki Örümcek Adam filminde de beni Ben amca olarak göreceksiniz. Çekimler Şubat’ta başlayacak.”

Martin Sheen’in Örümcek Adam 2’de Ben amca olarak dönmesiyle beraber Sam Raimi daha önce çektiği Örümcek Adam üçlemesine geri dönüş olup olmayacağı düşünülüyor. Bu hareket Marc Webb’in ilk filmdeki stilinde farklı bir hareket. Büyük olasılıkla, Örümcek Adam’ın anlatılmamış gerçek hikayesi olarak adlandırılan bu filmde Ben Amca geri dönüşlerde kullanılacak, belki Peter Parker’ın gerçek ailesini bulmak için geri dönüşler sağlanacak. Bunlara ek olarak eğer ölü bir Ben amca filme tekrar geri dönebiliyorsa, belki yaşayan May Halayı canlandıran Sally Field da filme tekrar dahil olabilir.

Kaynak:Sinetif

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film